1 200 360 zł

Na sprzedaż przedstawiam dom z basenem w lesie we wsi Świerzyny gm. Zapolice. Powierzchnia użytkowa 104 mkw. Poddasze w trakcie przekształcania na użytkowe około 76 mkw. Powierzchnia działki wynosi 4290 mkw, znajdują się na niej garaże.

Jedyne 6 minut dzieli nieruchomość od centrum Zduńskiej Woli. Las otaczający działkę pozwala na spotkanie leśnych zwierząt (sarny, wiewiórki, a także sowy).

W skład nieruchomości wchodzą:

PARTER
– kuchnia z jadalnią (35,3 mkw)
– salon (37,8 mkw)
– łazienka (5,0 mkw)
– pokój (9,0 mkw)
– wiatrołap (7,8 mkw)
– kotłownia (9,1 mkw)

PIĘTRO
– sypialnia
– pokój z siłownią
– pokój
– korytarz

Budynek wybudowany z cegły, ogrzewany za pomocą pieca olejowego. Dach wymieniony w 2022 roku ocieplony wełną 40 cm. Zamontowany system fotowoltaiczny, dodatkowo pompa ciepła do podgrzewania basenu. Istnieje możliwość podłączenia instalacji wodno-powietrznej poprzez hydrofor.

Brukowany podjazd otacza zieleń i różnorodna roślinność. Z tyłu domu znajduje się wejście do pomieszczenia technicznego z piecem olejowym. Z przodu za drzwiami wejściowymi jest sień z przejściem do otwartego holu łączącego ze sobą pomieszczenia.

Po lewej stronie znajduje się jadalnia z kuchnią w zabudowie z wyspą i sprzętem AGD (lodówka, piekarnik, mikrofala, zmywarka), stół dębowo-szklany z krzesłami. Stamtąd dojdziemy do oddzielnego pokoju, w którym jest ogrzewanie podłogowe. Po prawej znajduje się łazienka z wanną, WC, umywalką, pralką i szafką. Następnie przechodzimy do przestronnego salonu z zabudowanym kominkiem, kompletem wypoczynkowym i stolikiem kawowym. W większości pomieszczeń na ścianie jest cegła. Okna wychodzą wprost na duży ogród z basenem.

Na piętro poprowadzą nas drewniane schody z dwóch stron domu. Lewa strona to osobny pokój z rozkładaną kanapą, komodą i szafką pod telewizor. Z drugiej strony znajduje się korytarz, sypialnia z łóżkiem, szafkami pod telewizor i pokój z siłownią (rowerek, atlas, orbitrek). Ekspozycja okien domu to południe i zachód.

Podjazd z kostki prowadzi od frontowej bramy na pilota z kamerą video do garaży, które znajdują się tuż przed domem. Droga zawraca wokół murowanej ziemianki o powierzchni 10,6 mkw. 6 miejsc parkingowych pozwala na zaparkowanie samochodów przez wszystkich gości.

Działka o powierzchni 4290 mkw to zarówno kwitnący roślinnością ogród, ale też strefa relaksacyjna z altanką ze stołem i ławkami, ogniskiem, huśtawką, zestawem ogrodowym i basenem liczącym 40 mkw z podgrzewaną wodą. Na zewnątrz doprowadzona jest ciepła woda, 8 przyłączy wody rozprowadzone jest po całym terenie. Pracę w ogrodzie ułatwi robot koszący oraz drewutnia (50 m3).

Doprowadzone media to wodociąg i szambo (9 m3). Wyprowadzone przewody monitoringu wokół terenu gotowe są do podłączenia, domofon posiada kamerę video.

Dom z basenem we wsi Świerzyny gmina Zapolice to miejsce otoczone lasem, gdzie przywitają nas leśne zwierzęta. Spędzisz tu miło czas i odkryjesz wiele atutów tej leśnej nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre