Sprzedaż
164334
ul. Żółwiowa
Łódź Arturówek
(gm. Łódź-Bałuty)
1 500 360 zł

Zapraszamy do odkrycia tej urokliwej działki o powierzchni 2535 metrów kwadratowych, usytuowanej przy malowniczej ulicy Żółwiowej 24. W kształcie prostokąta, ta częściowo ogrodzona posiadłość o numerze działki 63/1 zachwyca swoim pięknem i potencjałem.

Znajdująca się niedaleko ulica Strykowska dodaje uroku temu miejscu, czyniąc je idealnym punktem dla osób poszukujących spokoju w otoczeniu natury, jednocześnie zachowując bliskość do życia miejskiego.

Dzięki świetnej komunikacji z trasą prowadzącą do Warszawy, ta działka staje się doskonałą opcją dla osób szukających wygodnego dostępu do stolicy. Dodatkowo infrastruktura dostępna na działce, obejmująca prąd, kanalizację oraz wodę sprawia, że jest ona gotowa do natychmiastowego wykorzystania.

Na terenie działki znajduje się budynek o powierzchni około 200 metrów kwadratowych, który dawniej pełnił funkcję świetlicy. Ten obiekt dodaje dodatkowego potencjału dla przyszłych właścicieli, oferując możliwość adaptacji na różnorodne cele zgodnie z ich potrzebami i wizją.

Ta zielona oaza z urokliwym krajobrazem i dogodną lokalizacją stanowi niepowtarzalną okazję dla tych, którzy marzą o stworzeniu własnego, wyjątkowego miejsca z dala od zgiełku miasta, jednocześnie mając wszystkie udogodnienia życia miejskiego na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre