Sprzedaż
150487
ul. Wileńska
Łódź Retkinia
(gm. Łódź-Polesie)
419 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które znajduje się w bloku z cegły z lat 60tych, przy ulicy Wileńskiej 44a w Łodzi.
Ma powierzchnię 52,5 mkw i mieści się na parterze budynku.

Mieszkanie składa się z:

salonu 17,9 mkw
sypialni 8,2 mkw
kuchni 6,4 mkw
jadalni 9,1 mkw
łazienki 2,8 mkw
przedpokoju 8,1 mkw

To niegdyś 3 pokojowe mieszkanie, podczas generalnego remontu zyskało otwartą przestrzeń w kuchni, którą można wykorzystać na mały salon lub jadalnie, istnieje też możliwość powrotu do pierwotnego układu.

Wspomniany wyżej remont, miał miejsce w 2003 roku i obejmował także wymianę instalacji elektrycznej.
Zamontowano klimatyzację i wykonano zabudowę balkonu (loggi), która stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej i jest doskonałym miejscem do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mieszkanie poza swoim niecodziennym układem, posiada także okna wychodzące aż na 3 strony świata, dzięki czemu mogą Państwo łapać promienie słoneczne praktycznie o każdej porze dnia, a układ pomieszczeń niewątpliwie sprzyja funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.
 
Trudno nie wspomnieć o świetnej lokalizacji tego mieszkania, gdyż znajduje się ono prawie, że w parku i to nie byle jakim, bo Parku na Zdrowiu, co więcej już niedługo będziecie Państwo sąsiadami największego Saunarium w Polsce (Aquapark Fala) i na koncerty do Atlas Areny można wybrać się spacerem.

Warzywniak jest pod blokiem, zaprzyjaźniona piekarenka w pobliżu, MPK także, restauracje, apteka i wszystkie miejskie udogodnienia.

Dodatkowe informacje:

*parking tylko dla mieszkańców bloku
*mieszkanie spółdzielcze własnościowe
*bez zadłużeń 
*komórka lokatorska
*mieszkanie dostępne od zaraz 

Ta nieruchomość to nie tylko miejsce do mieszkania, ale także przestrzeń, w której można spełniać marzenia i cieszyć się życiem, więc jeśli szukasz takiego miejsca, zadzwoń, chętnie pokażę to mieszkanie 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre