Sprzedaż
132900
Zatom Nowy
(gm. Międzychód)
112 360 zł

Na sprzedaż przedstawiam magiczną, przepiękną działkę o powierzchni 900 mkw położoną w sercu Puszczy Noteckiej nad trzema Jeziorami: Barlin, Środkowym oraz Piaskowym. Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Zatom Nowy, położona w województwie wielkopolskim, w powiecie międzychodzkim, w gminie Międzychód, na prawym brzegu rzeki Warty, naprzeciw Zatomia Starego, przy skrzyżowaniu dróg wojewódzkich DW195 oraz DW198.

Najbliżej działki znajduje się Jezioro Barlin (gm.Sieraków) oraz dwa jeziora leżące w obrębie wsi:
Jezioro Środkowe (ok. 7,6 ha) oraz Jezioro Piaskowe (ok. 14,4 ha).

Dogodna infrastruktura charakteryzuje się tym, że nieruchomość położona jest daleko od ruchliwych ulic, lecz z szybkim dostępem do drogi wojewódzkiej  DW195, którą można nazwać trasą widokową, ze względu na przepiękne krajobrazy terenu Puszczy Noteckiej.

Powierzchnia działki: 900 mkw
Kształt działki: trapez
Droga dojazdowa: utwardzona gruntowa
Ogrodzenie działki: siatka
Media: prąd 
Woda: brak 

Dla działki nr 132/5 gmina Międzychód nie ma opracowanego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Właściciele posiadają aktualną decyzję o Warunkach Zabudowy z dnia 6.02.2023 roku, z której wynika, że na działce można wybudować dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej.

Dodatkowe informacje wynikające z decyzji:
– nieprzekraczalna linia zabudowy: 6 m od granicy z działką nr 136
– wielkość zabudowy: maksymalnie 12% powierzchni
– szerokość elewacji frontowej: maksymalnie 15 m
– wysokość: maksymalnie 4,5 m
– kąt nachylenia dachu: 20- 45%

Budowa domu blisko jeziora może być wspaniałą przygodą. W tym miejscu można połączyć przyjemne z pożytecznym – prowadzenie inwestycji z błogim odpoczynkiem nad klimatycznym jeziorem.

Stan prawny to pełna własność z księgą wieczystą, która nie posiada żadnych obciążeń.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego miejsca do odpoczynku lub pod inwestycję – zapraszam na prezentację. Umów się i sprawdź, dlaczego to przepiękne miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre