Sprzedaż
130019
ul. Zgierska
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
380 360 zł

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą!
Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,65 m², które z pewnością przyciągnie Twoją uwagę swoim potencjałem i unikalnym położeniem.

To trzypokojowe mieszkanie znajduje się w sercu Konstantynowa Łódzkiego, zapewniając idealne połączenie między pełną infrastrukturą miejską a bliskością przyrody i spokoju.
Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, w tym jednego

komfortowego salonu 25,02 m2
pokoju – 7,85 m2
sypialni – 10,75 m2
kuchni – 6,03 m2
łazienki – 3,31 m2
WC 

Zlokalizowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1985 roku. Pomimo potrzeby  remontu, wnętrze oferuje mnóstwo możliwości.
Mieszkanie położone jest w samym sercu Konstantynowa Łódzkiego, co zapewnia łatwy dostęp do wielu sklepów, supermarketów oraz punktów usługowych, takich jak Pepco, Rossmann czy Biedronka. Dla rodzin z dziećmi istotne może być także bliskie położenie szkół i przedszkoli.

Dodatkowo, mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych terenów zielonych, jak Park na Placu Wolności, idealnych do rekreacji i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Ta nieruchomość nie tylko oferuje miejsce do życia, ale również staje się częścią historii Konstantynowa. Unikalna atmosfera tego miejsca oraz możliwe legendy dodają uroku temu mieszkanie, tworząc niepowtarzalną przestrzeń, która zaprasza do odkrywania tajemnic tego malowniczego miasta.

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się życiem w spokojnej okolicy, jednocześnie będąc blisko wszystkich potrzebnych udogodnień, to to mieszkanie jest dla Ciebie idealne!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na prezentację i odkryć wszystkie zalety tej niezwykłej oferty.
Nie czekaj dłużej – życie pełne możliwości czeka na Ciebie w sercu Konstantynowa Łódzkiego!

W ofercie zostały wykorzystane zdjęcia z wizualizacji mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre