395 360 zł

Prawdziwa perła wśród łódzkich kamienic! Ogrzewanie miejskie! Ogrodzony, zamknięty parking!
Sprzedam gotowe do wprowadzenia mieszkanie w pięknie odnowionej kamienicy przy Alei 1 Maja 39 w Łodzi Polesie. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi oraz przestronnej łazienki, zapewniając komfort i funkcjonalność na co dzień. Położone na trzecim piętrze, gwarantuje ciszę i spokój. Do tego każdy mieszkaniec może cieszyć się prywatnym, zamkniętym parkingiem, co dodatkowo ułatwia codzienne życie. Brama otwierana na pilot. Domofon przy drzwiach. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfortową temperaturę w mieszkaniu przez cały rok.

W skład nieruchomości wchodzi:
– salon
– kuchnia
– pokój 
– łazienka
– korytarz

Już na wejściu zachwycają kamienne schody, prowadzące wśród ścian z zabytkową czerwoną cegłą, wprowadzając niepowtarzalny klimat. Po przekroczeniu progu witają nas przestronne wnętrza, gotowe na przyjęcie nowych mieszkańców.

W korytarzu mamy trzydrzwiową szafą, idealną na przechowywania wszelkich niezbędnych rzeczy. Wchodząc do salonu, naszym oczom ukazują się dwa wysokie okna, rozpromieniające przestrzeń światłem południowego wschodu. Tutaj znajduje się wygodna kanapa, stolik kawowy i przytulne fotele, tworzące idealną strefę relaksu. Dodatkowy urok wnętrza podkreśla piękny, ozdobny żyrandol, wiszący przy suficie.

Kuchnia, otwarta na salon, zachęca swoją jasną aranżacją oraz dopasowaną kolorystyką podłogi. Wyposażona w kuchenkę gazową i piekarnik, zapewnia idealne warunki do przygotowywania ulubionych potraw.

Sypialnia to oaza spokoju i intymności, powiększona o dodatkową przestrzeń nad łazienką, idealną na przechowywanie rzeczy. Tutaj znajdziemy wygodne łóżko oraz funkcjonalną szafę, zapewniającą porządek i wygodę.

Ale to łazienka staje się prawdziwą perełką tego mieszkania. Duża, biała i elegancka, oferuje wygodny prysznic, ubikację, umywalkę oraz szafki na przybory toaletowe. To miejsce, w którym codzienne rytuały stają się przyjemnością.

Zapraszam do odkrycia nie tylko wyjątkowego mieszkania, lecz również fascynującej okolicy, gdzie historia splata się z nowoczesnością. Aleja 1 Maja, dawniej znana jako pasaż Szulca, to nie tylko zwykła ulica – to symboliczne serce miasta Łodzi, pełne zieleni i uroku. Po niedawnej przebudowie, stała się ulicą ogrodem, otoczoną przez liczne drzewa i krzewy, tworząc wyjątkowy klimat sprzyjający odpoczynkowi i relaksowi.

Znajdując się w samym centrum miasta, to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy pragną być blisko wszelkich udogodnień miejskiego życia. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Manufaktura, serce kulturalnego i rozrywkowego życia Łodzi, zaledwie 1,3 km od mieszkania. A jeśli podróżujesz samochodem, dotarcie tam zajmie Ci zaledwie 10 minut.

Mieszkanie, które oferuję, jest pełną własnością, wolną od zadłużeń Księgą Wieczystą, co daje Ci pełną pewność i bezpieczeństwo transakcji.  Opłaty administracyjne to ok. 500 zł.

W galerii zdjęć na kilku przykładach zastosowano wizualizację komputerową.

Zachęcam do kontaktu, aby poznać więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego miejsca. Chętnie opowiem o wszystkich możliwościach zakupu i odpowiem na wszystkie pytania, które możesz mieć. Już teraz możemy umówić się na spotkanie i razem odkryć potencjał tego niezwykłego mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre