Sprzedaż
123238
Bechcice-Kolonia
(gm. Lutomiersk)
192 360 zł

Oferuję na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Bechcice-Kolonia koło Żabiczek, między Konstantynowem Łódzkim a Lutomierskiem, oddalonej niecałe 9 km od Łodzi.

Otoczona jest łanami pól, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego z roku na rok ściągają nowi mieszkańcy, dzięki czemu okolica pięknie się rozwija, zachowując jednocześnie swój sielankowy charakter.

Powierzchnia działki to idealne pod budowę domu jednorodzinnego 1200 mkw. Kształtny prostokąt o wymiarach 32 m x 38 m daje ogrom możliwości zagospodarowania przestrzeni.

Dojazd do działki prowadzi kameralną drogą szutrową ciągnącą się równolegle do głównej trasy. Dzięki temu zyskujemy ciszę i spokój z jednoczesnym zachowaniem łatwego wyjazdu na trasę.

W drodze poprowadzona jest sieć wodociągowa, energetyczna oraz światłowodowa.

Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim jako teren zabudowy zagrodowej.

Dzięki łatwemu dojazdowi do Lutomierska (ok 3 km) i do Konstantynowa Łódzkiego (niecałe 5 km) wszelkie punkty handlowo-usługowe są dostępne raptem kilka minut jazdy samochodem. Bliskość Łodzi daje dodatkowy szereg wielu możliwości.

To wyjątkowe miejsce jest optymalnym połączeniem sielanki pozamiejskiego życia i łatwością w czerpaniu tego, co oferuje duże miasto.

Jeśli pragniesz rozpocząć swoje nowe życie w miejscu zwanym złotym środkiem – nie czekaj. Zadzwoń już dziś i daj się oczarować tutejszemu klimatowi 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre