Sprzedaż
10957
Bechcice-Kolonia
(gm. Lutomiersk)
766 360 zł

Oferuję na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Bechcice-Kolonia koło Żabiczek, między Konstantynowem Łódzkim a Lutomierskiem, oddalonej niecałe 9 km od Łodzi.

Otoczona jest łanami pól, w spokojnym sąsiedztwie lasów. Jest to wyjątkowe miejsce, do którego z roku na rok ściągają nowi mieszkańcy, dzięki czemu okolica pięknie się rozwija, zachowując jednocześnie swój sielankowy charakter.

Powierzchnia działki to 10 957 mkw. Kształtny prostokąt o wymiarach 86 m x 127 m daje ogrom możliwości zagospodarowania przestrzeni czy podziału działek na mniejsze (podobnie jak wydzielone pierwsze cztery po 1200 mkw, które również są na sprzedaż. Istnieje możliwość zakupu całości nieruchomości wynoszącej 1,66 ha; wówczas cena ustalana indywidualnie 🙂

Dojazd do działki prowadzi drogą asfaltową. W drodze poprowadzona jest sieć wodociągowa, energetyczna oraz światłowodowa.

Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim częściowo jako teren zabudowy zagrodowej oraz częściowo jako tereny usługowe.

Dzięki łatwemu dojazdowi do Lutomierska (ok 3 km) i do Konstantynowa Łódzkiego (niecałe 5 km) wszelkie punkty handlowo-usługowe są dostępne jedynie w kilka minut jazdy samochodem.

Ta wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna oferuje ogrom możliwości – tylko od Twojej wyobraźni zależy, co powstanie w tym miejscu. Nie zwlekaj – zadzwoń do mnie i porozmawiajmy, o tym, co może powstać w tym miejscu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre