Sprzedaż
102762
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
299 360 zł

Piękna działka rolno-budowlana, położona w miejscowości Paprotnia, w gminie Brzeziny, może być atrakcyjną inwestycją dla osób poszukujących miejsca do budowy domu.

Idealny teren do stworzenia swojego miejsca na ziemi. Obszar nieruchomości to powierzchnia 12 600 mkw. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź-Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają pętlę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników. Dojazd do Łodzi zajmuje autem około 30 minut, a do Brzezin 5 minut.
Działka znajduje się w dogodnej lokalizacji pod względem dostępu do dróg, komunikacji publicznej, sklepów, szkół i innych udogodnień.

Działka rolno- budowlana z lasem, trawą i tujami to miejsce o unikatowym charakterze, łączące w sobie naturalne piękno z funkcjonalnością. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że te elementy nie pasują do siebie, ale w rzeczywistości tworzą harmonijną przestrzeń, która może być zarówno uroczym zakątkiem, jak i praktycznym terenem.

Las, który znajduje się na działce, nadaje jej naturalny, bujny charakter. Drzewa tworzą gęstą zasłonę, zapewniającą schronienie dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Szum liści i śpiew ptaków dodają uroku temu miejscu, a jednocześnie zapewniają spokój i prywatność.

Trawa, która rozpościera się na części działki, jest soczyście zielona i bujna. Jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, czy to podczas pikniku z rodziną, czy też samotnej chwili relaksu. Może także stanowić doskonałą przestrzeń do uprawy warzyw czy kwiatów, dodając funkcjonalności temu pięknemu miejscu.

Tuje, które rosną wzdłuż granic działki, pełnią funkcję zarówno ozdobną, jak i praktyczną. Ich gęste igły tworzą naturalny płot, który oddziela działkę od otaczającego świata, zapewniając prywatność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, ich zielony kolor dodaje uroku otoczeniu przez cały rok.

Na terenie działki znajduje się także garaż blaszany. Choć może wydawać się, że jest to element nie pasujący do naturalnego krajobrazu, w rzeczywistości może być bardzo praktyczny. Garaż ten zapewnia bezpieczne przechowywanie pojazdów oraz narzędzi ogrodowych czy sprzętu rekreacyjnego, chroniąc je przed warunkami atmosferycznymi i innymi zagrożeniami.

Całość tworzy zaskakująco zbalansowane połączenie natury i funkcjonalności, tworząc idealne miejsce do życia, wypoczynku i pracy na łonie natury.

Woda i przyłącze energetyczne znajdują się na działce.
Numer działki 54
Wymiary działki to ok. 21mx150m
Działka częściowo objęta jest MPZP 3MN/RM o treści:
– adaptację, rozbudowę i przebudowę istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, gospodarczej, zagrodowej i usługowej
– realizację nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej oraz zabudowy zagrodowej 

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre