739 360 zł

Nieruchomość dla pracowników pod kwatery, noclegi. 

Na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem. Wiele pomieszczeń daję swobodę zaaranżowania i wykończenia wedle potrzeb.

Dom można przystosować pod wynajem dla grupy osób, dzięki świetnemu rozmieszczeniu pomieszczeń.

OKOLICA

Dom znajduję się w miejscowości Dobroń w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim w osiedlu domów jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. W bliskim otoczeniu jest las, szkoła oraz sklepy i obiekty spożywczo-usługowe. Przez miasto prowadzi linia kolejowa oraz miejska komunikacja autobusowa między Pabianicami, dzięki czemu szybko przedostaniemy się do większego miasta.
Niecałe 5 minut zajmuję dojazd do S8 i S14, które umożliwiają łatwe i bezproblemowe połączenie z Łodzią.

BUDYNEK

Budynek wybudowany w 1960 roku składa się z piwnicy, parteru oraz piętra. Powierzchnia użytkowa ma 179 mkw dodatkowo 71 mkw części podpiwniczonej, gdzie mieści się kotłownia. Dom mieści się na działce 1400 mkw z ogrodem oraz sadem, na którym rosną wieloletnie winogrona i drzewa owocowe. 

POMIESZCZENIA

Na parterze wchodząc do domu zaczynamy od korytarza, z którego prowadzą oddzielne wejścia do dużej łazienki z wanną, kuchni oraz salonu połączonego z jadalnią. Duże przestrzenie umożliwiają zagospodarowanie części pokoju dziennego na miejsce biurowe oraz oddzielny obszar do wspólnego rodzinnego spędzania czasu.
Z kuchni przejdziemy dalej do sypialni oraz drugim wejściem do jadalni, gdzie mieści się duży stół. Stąd również wyjdziemy na taras i na tylnią część podwórka.

Na górę wchodzimy schodami, przy których zamontowana została bramka zamykającą dla bezpieczeństwa mniejszych dzieci. Tutaj również mieści się łazienka z WC oraz prysznicem. Oddzielnymi wejściami przejdziemy do kolejnej sypialni oraz do zamkniętego przedpokoju umożliwiającego przejście do kolejnych dwóch pokoi. Zaaranżować je można wedle własnego uznania pod sypialnie, pokoje biurowe bądź pomieszczenia gospodarcze.
Z holu pierwszego piętra przedostaniemy się również na strych.

Okna PCV wychodzą na północ, południe oraz zachód.

Do domu przynależy również garaż o powierzchni 21,5 mkw.

W piwnicy pomieszczenia pozwalają na aranżację pod prowadzenie działalności gospodarczej. Tutaj również mieści się kotłownia z piecem na węgiel. Istnieje możliwość dołożenia pieca gazowego i ogrzewania w tym systemie domu.

DODATKOWE INFORMACJE

Dom wybudowany z cegły.
Ogrzewanie węglowe lub piecem gazowym.
W pomieszczeniach drewniane podłogi.

PODSUMOWANIE

Nieruchomość ze świetną lokalizacją, z której bez trudności i szybko przedostaniemy się w inne miejsce. Sprawdzi się do potrzeb mieszkalnych jak i inwestycyjno-biznesowych.

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię Państwu nieruchomość.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre