Zbigniew Dobrynin

Prezes Zarządu

Związany z branżą nieruchomości od 2013 roku. Zarządza kilkoma spółkami w Polsce, w różnych branżach. Jest absolwentem Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. W 2009 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, specjalność zarządzanie jakością.

Przez 16 lat był sędzią piłki nożnej na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce. Ma na swoim koncie ponad 100 meczów w różnych rolach w polskiej Ekstraklasie. Był sędzią VAR w rozgrywkach klubowych m.in. w Grecji oraz Arabii Saudyjskiej (w tym m.in. w prestiżowym meczu Finału o Puchar Króla). Ma doświadczenie na piłkarskiej arenie międzynarodowej, biorąc udział w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych pod auspicjami FIFA oraz UEFA.

Jako Prezes Sempre Group zarządza projektami związanymi ze spółką. Jest Człowiekiem niebywale zorganizowanym, który dzięki swojemu sportowemu zacięciu, potrafi osiągać zamierzone cele. Wie, czego chce i do czego dąży. Jego samodyscyplina i konsekwencja w działaniu pozwalają Mu prowadzić z sukcesem Firmy, które tworzą cudowni Ludzie. Zależy Mu na dobru drugiego Człowieka, dlatego wspiera wiele akcji charytatywnych, fundacje oraz organizacje pomagające innym. Tym, co dostaje od życia, chce dzielić się z innymi.

Uwielbia podróżować, poznawać kultury i obyczaje panujące w innych krajach. Lubi ciepły klimat i śródziemnomorską kuchnię. Swoją kolejną pasję odnalazł w grze w golfa.