Sylwia Wojtczak

Ekspert Rynku Nieruchomości, Menedżer

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta oraz w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi na terenie całego kraju. Jej duża wiedza i zaangażowanie to gwarancja bezpiecznej transakcji. Posiada licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami numer 23301 wydaną przez Federację Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości. Wyróżnia się przede wszystkim zaangażowaniem, umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemów oraz nawiązywania przyjacielskich relacji z Klientami i Współpracownikami. Jest osobą uczciwą, otwartą i bardzo pracowitą, wierzy w Ludzi i pracuje z pasją, stawia na dalszy rozwój.

Wybrała pracę w Sempre Nieruchomości, ponieważ Firma ma wysokie standardy pracy, posiada wysoką dbałość o jakość obsługi Klienta oraz tworzy otwarty i pomocny Zespół. Praca w branży nieruchomości to codziennie inny dzień, nowe wyzwania, możliwość poznawania nowych Ludzi, budowania relacji i możliwość pomocy innym. Praca w Sempre Nieruchomości dała Jej możliwość rozwoju i awansu. Zawdzięcza Sempre brak rutyny i możliwość dopasowania czasu pracy do życia prywatnego.

Buduje i zarządza własnymi Zespołami w powiecie sieradzkim w województwie łódzkim oraz w województwach śląskim i dolnośląskim.