Przemysław Nowicki

Specjalista ds. Nieruchomości

Jego przygoda z pośrednictwem nieruchomości rozpoczęła się w momencie, kiedy to fascynacja rynkiem nieruchomości przerodziła się w pełnoprawną karierę. Od tego momentu poświęca się pomaganiu Ludziom w znalezieniu idealnych miejsc do życia i inwestycji. W tym zawodzie cenione są przede wszystkim zaufanie i profesjonalizm, dlatego zawsze stawia na rzetelność, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Dzięki wiedzy na temat lokalnych rynków nieruchomości oraz aktualnych trendów, jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Niezależnie od tego, czy Klient jest zainteresowany zakupem wymarzonego mieszkania, wynajmem przestrzeni do prowadzenia swojego biznesu, czy szuka dogodnych lokalizacji pod inwestycje, Przemysław chętnie pomoże.

W wolnych chwilach jest szczęśliwym Tatą sześcioletniego Franka i to Jemu poświęca najwięcej wolnego czasu. Poza tym jest kucharzem z zamiłowania. Gotowanie jest Jego pasją od najmłodszych lat. Uwielbia odkrywać nowe smaki, aromaty oraz kuchnie innych rejonów świata. Szczególnie bliska Jego sercu i smaku jest kuchnia gruzińska. Uwielbia śpiewać, Jego marzeniem jest nagrać piosenkę w profesjonalnym studio.

Pracuje na terenie Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.