Marek Paliga

Pośrednik Nieruchomości

Marek jest Osobą konkretną i zdecydowaną. W swoim życiu kieruje się zasadami etyki, współpracy i zrozumienia dla drugiego Człowieka. Od zawsze poszukiwał działań, które mają sens i sprawiają mu satysfakcję, a jednocześnie wnoszą radość do życia innych. Lubi rozwijać przydatne umiejętności. Nakręca Go poprawa techniki i skuteczniejsze taktyki. W każdym obszarze, z jakim się spotka.

Od czasu studiów z marketingu pasjonują Go skuteczne strategie dające firmom trwałą przewagę biznesową oraz unikalne rozwiązania geniuszy sprzedaży. Potrzebuje wiedzieć, co działa, aby mieć dla Klientów jak najwięcej użytecznych opcji w swoim arsenale. Jego pierwsze spotkanie z rynkiem nieruchomości nie było łatwe, ale stało się inspiracją do zmiany świata na lepsze. Wybrał Sempre, bo pragnął być - jak twierdzi - częścią najlepszej drużyny na rynku nieruchomości, najlepszej w zadbaniu o potrzeby Klienta, w połączeniu z fachową obsługą około sprzedażową. W Sempre odnalazł swoje miejsce, gdzie może autentycznie zaangażować się w służenie Klientom, gdzie możliwość prawdziwego bycia dla drugiego Człowieka łączy się z misją firmy. W kontaktach z Klientami cieszy go poznawanie wyjątkowych ludzi, ich ciekawych historii oraz możliwość pozytywnego wpływu na dalszy rozwój tych historii w obszarze nieruchomości.

Poza pracą, w chwilach swobody najczęściej otacza się bliskością Rodziny. Ceni sobie wspólny czas spędzony na śmiechu i przygodach z dwiema Córeczkami. Uwielbia randki z Żoną Anią. Najchętniej odpoczywa przy dobrej książce, ulepszaniu techniki pływackiej albo nic nie robieniu na saunie. Na co dzień lubi delektować się długą spokojną rozmową przy smacznej czarnej kawie.

Działa na terenie Skierniewic, Sochaczewa i okolic.