Angelika Sławińska

Ekspert Rynku Nieruchomości, Menedżer

Wśród Jej zainteresowań zawsze były nieruchomości. Dziś spełnia się jako Pośrednik Nieruchomości w Sempre. Jest Osobą niezwykle kreatywną, z każdej sytuacji znajdzie rozwiązanie. Nie brakuje Jej zorganizowania. Posiadanie rodziny łączy wspaniale z obowiązkami zawodowymi, dlatego nie ma żadnych trudności z połączeniem tych dwóch aspektów życia. Ponadto, uważa, że to dzieci uczą organizacji pracy.

Jej działania w sprzedaży nieruchomości są niekonwencjonalne. Jest Osobą otwartą na nowe rozwiązania marketingowe - oczywiście z zachowaniem rozsądku. W relacji z Klientami jest szczera i do każdego ma indywidualne podejście. Chęć poszerzania dalszej nauki i otwartość na nowe doświadczenia motywują Ją do nowych działań. Motto życiowe, którym się kieruje, to słowa wypowiedziane przez Walta Disneya: „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.”

Szukając miejsca, gdzie będzie mogła rozwijać się zawodowo, Angelika trafiła właśnie do Sempre. Bardzo docenia profesjonalizm, którym kieruje się Firma. Praca w zgranym Zespole sprawia Jej ogromną satysfakcję. Podnoszenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych stawia na pierwszym miejscu.

Działa na terenie województwa łódzkiego.