Aleksandra Polewiak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Z wykształcenia jest plastykiem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako grafik komputerowy, jednak ogromna chęć współpracy z Ludźmi oraz chęć niesienia pomocy, skłoniła Ją do zmiany zawodu. Branża nieruchomości nieustannie napawa Ją pasją, satysfakcją i energią do działania.

Jest Osobą otwartą i komunikatywną. Wesołe i pogodne usposobienie sprawia, że potrafi sobie szybko zjednywać Ludzi. Z ogromną wytrwałością dąży do celu, nawet kiedy ma przed sobą piętrzące się przeszkody. Nigdy nie przestaje wierzyć w sukces i pozytywne zakończenie. Stara się być zawsze punktualna i dobrze zorganizowana. Dokłada wszelkich starań, by budować relację z Klientem na pewności i zaufaniu. Jako plastykowi ogromną radość sprawia Jej home staging, kiedy mieszkanie lub dom nabierają spektakularnej metamorfozy.

Jako, że nie samą pracą człowiek żyje, poza nieruchomościami pasjonuje Ją malarstwo, fotografia, a także aktywność fizyczna - w szczególności bieganie. Uwielbia spędzać czas w otoczeniu natury oraz odkrywać i poznawać nowe miejsca.

Działa na terenie województwa łódzkiego.