Marta Majtczak

Pośrednik Nieruchomości

Jest osobą zawsze uśmiechniętą, lubiącą rozmowę i kontakt z drugim człowiekiem. Wspaniale odnajduje się w negocjacjach, a także - z racji wykształcenia i doświadczeń zawodowych - w kwestiach formalnych i prawnych. W relacjach z klientami zawsze służy pomocą, radą czy po prostu dobrym słowem. Potrafi dużo mówić, ale i chętnie słuchać, a Jej zawsze dobry humor i uśmiech każdemu poprawią nastrój. Życiowe motto Marty to "traktuj ludzi tak, jak samemu chciałbyś być traktowany".

Miłość do nieruchomości i wszystkiego co z nimi związane zaprowadziła Ją właśnie tu - do Sempre. Skończyła studia ekonomiczne, wiele lat związana jest z rachunkowością, więc cechuje się skrupulatnością i rzetelnością. Miłość do wnętrz sprawiła jednak, że skończyła studia podyplomowe z Architektury wnętrz i wystawiennictwa, prowadziła także firmę remontową. Dla swoich klientów chętnie służy radą w kwestiach aranżacyjnych czy wykończeniowych.

Prywatnie jest żoną i mamą dwóch wspaniałych synów. W wolnych chwilach lubi wycieczki rowerowe oraz wyjazdy z rodziną. Uwielbia gotować, spotykać się z przyjaciółmi, czytać i nigdy nie potrafi usiedzieć w miejscu.