Sprzedaż
992783
ul. Torowa
Łódź Chojny
(gm. Łódź-Górna)
320 360 zł

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu o powierzchni 50,33 m², położonego w urokliwej części Łodzi, na osiedlu Stare Chojny przy ulicy Torowej 6. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju i wygody życia w harmonii z miejskimi udogodnieniami.

Funkcjonalny układ wnętrza

Dom został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, oferując komfortowe warunki życia na 50,33 m²:

Przestronny salon (18,4 m²): Centralne miejsce spotkań rodzinnych, idealne do wypoczynku i relaksu.
Funkcjonalna kuchnia (14,14 m²): Przestronna, z miejscem na jadalnię, zapewniająca wygodę codziennego gotowania.
Nowoczesna łazienka (5,5 m²): Niedawno przeszła gruntowny remont, wyposażona w nowoczesne udogodnienia.
Przytulny pokój (6,0 m²): Doskonały jako sypialnia lub gabinet, również po remoncie.
Klimatyczna weranda (5,7 m²): Idealne miejsce na poranną kawę lub relaks z książką.

Dom jest częściowo wyremontowany, z szczególnym naciskiem na łazienkę oraz pokój, które przeszły gruntowny remont w ostatnim czasie. To sprawia, że nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, oferując nowoczesne i świeże wnętrza.

Osiedle Stare Chojny to miejsce, które gwarantuje ciszę i spokój, jednocześnie zapewniając bliskość do wszelkich udogodnień miejskiego życia. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz liczne punkty usługowe. Doskonała lokalizacja sprawia, że wszędzie jest blisko, a komunikacja z centrum miasta jest szybka i wygodna.

Dom położony jest na działce o powierzchni 805 m², na której znajduje się jeszcze jeden budynek. Ogród jest częścią wspólną, co daje możliwość korzystania z przestrzeni na świeżym powietrzu, idealnej do wypoczynku i rekreacji.

Ten uroczy dom na Torowej 6 to doskonała propozycja dla singli, par lub małych rodzin szukających komfortowego i przytulnego miejsca do życia w spokojnej części Łodzi. Częściowo wyremontowany, gotowy do zamieszkania, czeka na nowych właścicieli, którzy docenią jego unikalny charakter i świetną lokalizację.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Twój nowy dom czeka na Ciebie na osiedlu Stare Chojny w Łodzi!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre