Sprzedaż
986147
ul. Lutomierska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
385 360 zł

Polecam Państwu wspaniałą, 3pokojową nieruchomość zlokalizowaną w centrum miasta, w bloku przy ul. Lutomierskiej 11. Mieszkanie ma 68,9 m2 i jest bardzo funkcjonalne.

OKOLICA

Świetna lokalizacja, z dobrym dojazdem do każdego zakątka Łodzi, również dla lokatorów niekorzystających z auta.10 min spacerem do Manufaktury i 12min do ulicy Piotrkowskiej.
Wszystkie udogodnienia miejskie na wyciągniecie ręki: sklepy, restauracje, markety, centra medyczne czy apteki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole miejskie, dzięki czemu do pracy możemy wstać chwilę później 🙂

BUDYNEK

Mieszkanie położone jest na 1 z 3 pięter w zadbanym bloku z cegły. Budynek przeszedł termomodernizację dwa lata temu, a ostatnio wymienione zostały także piony, dzięki czemu spokojnie można zabierać się za remont łazienki!
Podwórko jest zamykane. Wewnątrz mamy bardzo urokliwy i duży teren, pełen zieleni i dobrej energii. Mieszkańcy bloku mogą tam rozsiąść się wygodnie, napić się kawy, poczytać książkę czy nawet zrobić grilla.

POMIESZCZENIA

Tak jak widać na zdjęciach, pokoje jak i kuchnia są do odświeżenia/remontu, natomiast łazienki wymagają remontu, ze względu na wspomnianą wcześniej wymianę pionów.
Mieszkanie ma ogromny potencjał i daje możliwość dopasowania do własnych potrzeb.
Na podłogach w całym mieszkaniu jest cudowny parkiet, który aż prosi się o odświeżenie:)

DODATKOWE INFORMACJE

*Wszystkie okna w mieszkaniu plastikowe
* Lokal posiada Księgę Wieczystą wolną od jakichkolwiek obciążeń
* Dostępne od zaraz

PODSUMOWANIE

Jeśli cenisz sobie, komfortowe życie ze wszelkimi udogodnieniami centrum miasta i lubisz przestrzeń, to to mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Prawie 70 m2, 3 pokoje, 2 łazienki! Mogą wyglądać dokładnie tak jak tylko sobie wymarzysz 🙂

Zapraszam do oglądania !

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792145365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre