Sprzedaż
984586
ul. Rafała Bratoszewskiego
Aleksandrów Łódzki
(gm. Aleksandrów Łódzki)
360 360 zł

Jeśli szukasz przestrzeni do własnej aranżacji, to mieszkanie o powierzchni 57,86 mkw  w Aleksandrowie Łódzkim może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Pomimo potrzeby remontu i wymiany instalacji elektrycznej, ma wiele zalet, które warto wziąć pod uwagę. Mieszkanie jest jasne, przestronne i ma duszę. Niekwestionowane atuty to:

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje w cichej, spokojnej okolicy. Zyskuje ze względu na dostęp do  komunikacji miejskiej, sklepów i usług. Widok z okna zachęca do zakupu nieruchomości. 

Rozkład pomieszczeń:
Mieszkanie w pełni rozkładowe zapewnia odrobinę prywatności dla wszystkich członków rodziny lub współlokatorów. Pokój przylegający do salonu idealny na pomieszczenie typu garderoba. Lokal zawiera:

Przedpokój 5,38 mkw,
salon z balkonem 14,78 mkw 
pokój 9,71 mkw
pokój 9,71 mkw
pokój 6,95 mkw
kuchnia z oknem 6,84 mkw 
łazienka 2,17 mkw
toaleta 0,71 mkw

Potencjał:
Pomimo remontu, mieszkanie oferuje ogromny potencjał. Po odświeżeniu wnętrz, możesz stworzyć przytulne miejsce dla siebie i swojej rodziny. 

Cena:
Mieszkanie w stanie do remontu jest zwykle tańsze i nie ma w nim wad ukrytych. To doskonała okazja dla osób, które chcą zaoszczędzić na zakupie nieruchomości i zaaranżować je stosownie do swoich potrzeb 

Nie zwlekaj!
Kup, zanim ktoś Cię uprzedzi!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre