Sprzedaż
981091
ul. Rodziny Bujnowskich
Łask
(gm. Łask)
355 360 zł

Dzień Dobry!
Sprzedam 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie 58,50 m2 na pierwszym piętrze, na niezwykle zielonym osiedlu w Łasku przy ul. Rodziny Bujnowskich.

POMIESZCZENIA
– salon
– kuchnia
– pokój 1
– pokój 2
– toaleta
– łazienka

Wchodząc do lokalu znajdujemy się w dużym korytarzu, z którego mamy wejścia do wszystkich pomieszczeń. Korytarz jest cały w drewnie, w większości mieszkania mamy też, tak obecnie modny, drewniany parkiet. W lewo wchodzimy do toalety a następnie do kuchni, jest tutaj okno, które dobrze rozświetla pomieszczenie. Z prawej strony rozmieszczone są dwa pokoje, które możemy zaaranżować na sypialnie lub pomieszczenia na miejsce do pracy. Głównym pokojem jest wielki, nasłoneczniony salon. W ciepłe dni relaks zapewni nam duży balkon z widokiem na drzewa i plac zieleni. Między salonem a drugim pokojem usytuowana jest łazienka z wanną i umywalką.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

BUDYNEK

Mieszkanie położone jest na 1 piętrze dwupiętrowego bloku.
Blok z lat 80 jest utrzymany w stanie bardzo dobrym, po termomodernizacji, jest na tyle ciepło wewnątrz, że pozwala zaoszczędzić nasze finanse.
Przy bloku jest na tyle dużo miejsc postojowych, że codzienne parkowanie nie stanowi problemu.

OKOLICA

Mieszkanie ma 58,5 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze, przy ul. Rodziny Bujnowskich we wschodniej części Łasku. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. Jest blisko droga na Widawę, Wieluń, oraz dojazd do trasy S8. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Szkoła Podstawowa, klub Fitness, sklepy spożywcze, restauracja a także plac zabaw dla dzieci.

DODATKOWE INFORMACJE:
– Stan prawny nieruchomości to pełna własność z Księgą Wieczystą.
– Rozkładowe ułożenie pomieszczeń sprawia, że lokal posiada potencjał pod wynajem inwestycyjny.
– Nieruchomość jest do remontu lub odświeżenia, według potrzeb i wizji.

PODSUMOWANIE:

Mieszkanie będzie świetnie nadawać się również jako inwestycja pod wynajem.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, omówimy szczegóły rezerwacji i zakupu 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre