Sprzedaż
972655
ul. Olimpijska
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
265 360 zł

Poszukujesz przestronnego mieszkania?.
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze przy ulicy Olimpijskiej. Lokal wymaga remontu.

OKOLICA

Mieszkanie mieści się na jednym z większych osiedli w Łodzi, w bardzo zadbanej i bezpiecznej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Łodzi. Znajdują tutaj Państwo sklepy, piekarnię, kwiaciarnię, CH Retkinia, Mc Donald’s, pizzerię, stację benzynową, przedszkole, szkołę, rynek, oraz liczne punkty usługowe. W pobliżu znajduje się Pałac Młodzieży, ZOO oraz Łódzki Ogród Botaniczny, gdzie można miło spędzić czas. W odległości jedynie dwóch minut pieszo mamy przystanek autobusowy. W niedalekiej okolicy znajduje się również dworzec kolejowy. Pod blokiem mamy do dyspozycji parking. Liczne linie autobusowe pozwalają na szybki dojazd właściwie do każdego miejsca w Łodzi. 

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku. Blokiem zarządza duża Spółdzielnia Mieszkaniowa „ZAGRODNIKI”.

POMIESZCZENIA

Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w przestronnym przedpokoju, naprzeciw są drzwi do WC a po prawej stronie wejście do salonu. W salonie można zaobserwować dużo przestrzeni oraz nowe okna PCV. Z salonu mamy wyjście na balkon, z którego widok jest na okoliczną roślinność oraz budynki. Po lewej stronie od wejścia mamy ustawną sypialnię. Idąc dalej przedpokojem, po lewej stronie mamy wejście do widnej kuchni a po prawej do łazienki. W całym mieszkaniu zostały wymienione okna na nowe w maju tego roku! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 2.70 m2, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy metraż do przechowywania swoich rzeczy. Obecny właściciel wynajmuje dodatkową komórkę pod schodami i jest możliwość przejęcia jej przez nowego właściciela. 

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to lokal stanowiący odrębną własność.
Czynsz przy jednej osobie wynosi zaledwie 340 złotych.

PODSUMOWANIE

Jeżeli chcesz mieszkać w świetnie skomunikowanym miejscu, gdzie panuje cisza oraz macie dodatkowy metraż do przechowywania swoich rzeczy to to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie ma co zwlekać, umówmy się na dzień pokazowy.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację nieruchomości.

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792 145 365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl


SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

W mieszkaniu zastosowano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrz, które ukazują potencjał nieruchomości, jaki w niej drzemie.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre