Sprzedaż
972585
Gawłowice
(gm. Goszczanów)
385 360 zł

Oferuję na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni użytkowej 174,50 mkw  znajdujący się na działce o powierzchni 1744 mkw we wsi Gawłowice.

Gawłowice to wieś w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim gmina Goszczanów. Do Goszczanowa mamy zaledwie 4,5 km, do Warty mamy 11 km,  do Sieradza 27 km, do Term w Uniejowie 35 km. W najbliższej okolicy znajdziemy dostęp do szkół, kina, restauracji, przychodni, aptek oraz licznych sklepów. W niedalekiej odległości znajdziemy również zalew Jeziorsko, gdzie można w sposób aktywny spędzić czas wolny.

Dom wybudowany w latach 70 tych i obecnie jest do remontu. Położony jest przy drodze asfaltowej, co zapewnia szybkie połączenie. Na zagospodarowanej działce znajdują się dwa budynki gospodarcze takie jak: garaż, kurnik, stodoła, obora i chlewnia o łącznej powierzchni 323 mkw.

Cała nieruchomość znajduje się na działce o numerze 202. Przyłącza prądu i wody znajdują się w budynku, na działce jest szambo. Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca zasypowego.

Dom składa się z parteru, piętra oraz piwnicy.

W domu znajdują się:
Na parterze:
– kuchnia (15,2 mkw)
– łazienka z WC (4,3 mkw)
– salon (18,9 mkw)
– sypialnia (18,8 mkw) 
– korytarz (10,2 mkw)
– wiatrołap (5,6 mkw)
Na piętrze:
– 3 sypialnie (18,8 mkw, 13,6 mkw, 15,1 mkw)
– schowek z możliwością zrobienia łazienki  lub garderoby (4,2 mkw)
– korytarz (13,8 mkw)
– balkon (5,7 mkw)
– taras (11,7 mkw)

Od furtki przechodzimy betonowym chodnikiem do drzwi wejściowych domu. Przekraczając próg domu wchodzimy bezpośrednio do wiatrołapu, z którego przechodzimy na parter domu. Po lewej stronie od wejścia mamy dużą i jasną kuchnię, w której pomieścimy nie tylko meble kuchenne ze sprzętem AGD, ale również duży stół z krzesłami do spożywania wspólnych posiłków przez domowników. Następnie po lewej stronie mamy łazienkę, w której znajdziemy wannę i miejsce na pralkę. Idąc na wprost dochodzimy do dużej sypialni i przestronnego salonu.

Z parteru domu na piętro prowadzą nas klimatyczne, drewniane i wygodne schody. Wchodząc na piętro znajdujemy się bezpośrednio w korytarzu z którego możemy wejść do 3 sypialni, garderoby lub na taras.

Wokół domu mamy piękny i zielony ogród, który cieszy oko pięknymi kolorami od wiosny do jesieni, w którym możemy odpoczywać i spędzać czas z rodziną czy znajomymi. Do ogrodu prowadzi nas tajemnicza furtka porośnięta winoroślą. Otwierając furtkę naszym oczom ukazuje się pozostała część winorośli, która co roku daje mnóstwo owoców, od których uginają się gałęzie. W ogrodzie rośnie wiele kwiatów, które są zawsze zwiastunem zmian pór roku. Znajdziemy tu miejsce na altanę, w której będzie można spędzać czas nie tylko w ciepłe dni. W tym ogrodzie mamy możliwość odpoczynku, spokoju oraz odetchnięcia świeżym powietrzem. Dzięki wspólnej pracy domowników będzie to miejsce zadbane i cieszące oczy.

Dom idealnie nadaję się dla rodziny z dziećmi, pod inwestycje wynajmu dla pracowników oraz jako budynek pod działalność gospodarczą

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może być ona Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre