Sprzedaż
957257
ul. Adama Mickiewicza
Sieradz
(gm. Sieradz)
199 360 zł

Sprzedam słoneczne mieszkanie 38,4 m2, pokój, kuchnia i łazienka oraz loggia na 2 piętrze w Sieradzu przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość wymaga własnej aranżacji. Osiedle mieści się w północnej części Sieradza, skąd spacerem możemy dojść do rzeki Warty.

W skład nieruchomości wchodzą:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– balkon
– komórka

Mieszkanie posiada duży salon ( 21,90 m2) z piękną drewnianą podłogą. Z salonu wyjdziemy na loggię z widokiem na wschodnią część Sieradza. Ciekawostką jest umiejscowienie loggii, możemy z niej również zajrzeć do kuchni, a także wydać posiłek, gdyż okno kuchni wychodzi właśnie na loggię.
Kuchnia jest kwadratowa, bardzo ustawna, (10,0m2). Niewielki, również kwadratowy, korytarz prowadzi nas do łazienki (3,20m2).

Opisywana nieruchomość nie jest wyposażona w meble oraz wymaga remontu. Dzięki temu mamy możliwość na dowolną aranżację pomieszczeń, np. przerobienie kuchni na pokój i wykonanie aneksu kuchennego w salonie, wszystko zależy od naszej pomysłowości!

Średnia wysokość czynszu to 450zł. Mieszkanie posiada czystą dokumentację i nadaje się także do nabycia przez kredyt.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, umówimy się na spotkanie, na którym opowiem Państwu więcej i porozmawiamy o możliwościach zakupu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre