1 150 360 zł

Przedstawiam Państwu na sprzedaż czarujący dom z nietuzinkowo zagospodarowaną działką. Nieruchomość w całości wykończona i w pełnej gotowości czeka na swoich właścicieli umożliwiając szybkie wprowadzenie się i codzienne życie w zachwycającej wkoło przestrzeni.

Potrzeba otaczania naturą jest w każdym z nas zakorzeniona, jeżeli czujesz, że zależy Ci na życiu otulonym światem roślin, to wyjątkowe miejsce jest właśnie dla Ciebie.

OKOLICA

Działka zlokalizowana jest w Sokołowie, gmina Sieradz, województwo łódzkie. Żyjąc w tym miejscu codziennie można wybierać się do lasu, który jest komponowany w działkę, a przesiadywanie nad stawem na drewnianych meblach pod altaną stanie się pewnego rodzaju niezwykłym rytuałem pozwalającym zatrzymanie się w pełni tu i teraz przy kawie, książce lub spędzić wspólnie czas w rodzinnym i przyjacielskim gronie.

Najbliższym większym miastem jest Sieradz oddalony o 15 minut samochodem, w którym znajdziemy wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe. W niecałą godzinę dojedziemy do Łodzi, a w mniej niż dwie do Wrocławia poprzez trasę S8.

BUDYNEK

Dom oddany do zamieszkania w 2001 roku. Powierzchnia użytkowa to około 120 mkw. Budynek połączony jest z garażem 16 mkw oraz kotłownią 7 mkw, z wnętrza którego można przejść bezpośrednio do domu.

Na działce znajduję się również budynek gospodarczy 33 mkw z doprowadzonym prądem wykorzystywany jako garaż. Jest również doskonałym miejscem do przechowywanie sprzętów oraz narzędzi.

Dom ogrzewany olejem opałowym, a kominek znajdujący się w salonie przekazuje dodatkowo ciepło do sypialni, holu oraz łazienki na górze. 

W 2021 roku odremontowana została elewacja domu i budynku gospodarczego oraz wymieniono kostkę wokół domu oraz na tarasie wychodzącym na południową stronę z widokiem na podwórko.

POMIESZCZENIA

Wchodząc do domu o powierzchni 120 mkw znajdujemy się w holu, z którego bezpośrednio mamy przejście do garażu i kotłowni. Rozprzestrzenia się przed nami korytarz prowadzący do łazienki z prysznicem i WC, mniejszego pokoju, kuchni oraz nastrojowego pokoju dziennego. Salon ukazuje przestrzeń i przytulność. Zamieszczono w nim kominek oraz stół jadalniany, przy którym spędzanie wspólnego czasu stanie się codziennością. Jedząc wspólne posiłki oraz podziwiając palące się drewno. Z okien ukazuje się przed oczami piękny widok na ogród, do którego wyjdziemy poprzez drzwi tarasowe. Każda chwila spędzona w tym miejscu stanie się tą wyjątkową. 

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi oraz schody wykonane z drewna dębowego. 

Poddasze skrywa wiele oryginalnych pomieszczeń. Mieści się tu pralnia, garderoba, spiżarnia, łazienka z wanną i prysznicem z hydromasażem, 2 pokoje oraz duża jasna sypialnia. Każde z nich jest dopracowane i wykończone we wszelkie szczegóły. 

Nad poddaszem mieści się dodatkowo nieocieplony strych, do którego prowadzą rozkładane i chowane schody.

DODATKOWE INFORMACJE

– instalacja alarmowa,
– wszystkie okna PCV posiadają rolety zewnętrzne
– wodociąg miejski
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– brama wjazdowa otwierana automatycznie
– centralny odkurzacz
– zraszacze ogrodowe
działka numer 127/2 w całości ogrodzona.

PODSUMOWANIE 

Nowoczesny dom z precyzyjnym wykonaniem. Odnajdzie się tu każdy ceniący przestrzeń, harmonie i równowagę z otaczającą przyrodą. Dla rodziny, grupy przyjaciół, pod działalność gospodarczą. Idealny dla wszystkich, którzy uwielbiają spokojne życie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre