Sprzedaż
933377
ul. gen. Kazimierza Pułaskiego
Pabianice
(gm. Pabianice)
170 360 zł

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35,31 mkw. Mieści się na 1 piętrze w 2-piętrowej zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Położona jest przy ul. Pułaskiego w Pabianicach.

W skąd nieruchomości wchodzą:
– pokój dzienny 21,61 mkw
– hol z miejscem na aneks kuchenny 11,1 mkw
– łazienka 2,6 mkw
– piwnica 2,99 mkw

Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymieniona została instalacja elektryczna. Zamontowane okna PCV trzyszybowe. Pomieszczenia są w pełni funkcjonalne. Oświetlenie zostało szczegółowo rozplanowane. Pozostaje do zaaranżowania wedle własnego gustu.

W pokoju dziennym znajduję się miejsce na cześć wypoczynkową oraz dzienną. Duże łóżko jak i kanapa wkomponują się idealnie w tej przestrzeni. Na podłodze wyłożone panele. Ściany utrzymane w jasnych barwach. W połączeniu z dużymi oknami od strony wschodniej czuć w nim przytulność.

Hol posiada miejsce na zamontowanie mebli kuchennych. Tu także przy oknie, gdzie wpada najwięcej promieni słonecznych zagospodarujemy miejsce na stół jadalniany, bądź postawimy fotel do czytania i odpoczynku.

Łazienka w mieszkaniu bardzo dobrze przemyślana. Wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę oraz toaletę. Zamontowany został w niej także boiler na wodę.

Ogromnym atutem mieszkania jest niski czynsz w kwocie 220 zł. Dwa rodzaje ogrzewania, elektryczne lub węglowe. Istnieje możliwość zamontowania paneli słonecznych, które dodatkowo znacznie zmniejszą opłaty za prąd.

Samochód zaparkować można na podwórku.

Do ulicy zamkowej dzieli niecałe 100m, którą będzie przebiegać połączenie tramwaju do Łodzi i Ksawerowa.

Mieszkanie ma dużą przewagę pod względem lokalizacji. Doskonale dostosowane do codziennego życia poprzez bliskość punktów usługowo-handlowych, szkół, urzędów, aptek oraz restauracji.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta zapraszam na spotkanie. Zaprezentuję dokładnie jego cechy i odpowiem na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre