Sprzedaż
932167
ul. Dworcowa
Łódź Feliksin
(gm. Łódź-Widzew)
659 360 zł

Prezentuję Państwu piękną działkę o powierzchni 980 mkw (szer. 21 m, długość 46,6 m), zlokalizowaną w Łodzi przy ulicy Dworcowej, na której znajdują się dwa domy.

Pierwszy dom ma powierzchnię użytkową ok. 80 mkw. Został oddany do użytku w 2020 roku. Budynek jest podpiwniczony. Na parterze znajduję się kuchnia, dwa pokoje, łazienka i taras. Na poddaszu znajdują się kolejne dwa pokoje. Dom posiada nową instalację elektryczną, wymienioną stolarkę okienną, centralne ogrzewanie elektryczne rozprowadzone na cały budynek.

Drugi dom jest również podpiwniczony. Do dyspozycji mamy dwa pokoje, łazienkę oraz kuchnię. Powierzchnia użytkowa to 43,90m2. Wymieniona została instalacja elektryczna, stolarka okienna i drzwiowa, centralne ogrzewanie. Budynek został oddany do użytku w 1995 roku.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana. Zaledwie osiem minut spaceru dzieli nas od stacji kolejowej Łódź Olechów Wschód, a w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. To również wspaniałe miejsce dla osób ceniących sobie bliskość do trasy wyjazdowej z Łodzi – w tym przypadku do autostrady A1.

W odległości 3 km znajdują się przedszkola, szkoły, żłobek, bank, przychodnia, sklepy i punkty usługowe. Do Andrespola jest zaledwie 5 min samochodem.

Łączna powierzchnia zabudowy działki wynosi 150 m2, powierzchnie utwardzone 50 m2, resztę stanowi zieleń.

Prezentowana nieruchomość ma ogromny potencjał. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zarówno odpocząć, jak i szybko dostać się do centrum czy do drogi wyjazdowej z Łodzi, to miejsce jest idealne dla Ciebie! Nie czekaj, umów się na prezentację tej nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre