Sprzedaż
931931
ul. Marynarska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
285 360 zł

Szukasz miejsca z duszą i niezwykłym potencjałem położonego w samym sercu Bałut – Marysin Doły? Chcesz cieszyć się przestrzenią zapewniającą wiele możliwości i zaaranżować ją zgodnie z własną wizją wymarzonego mieszkania?

Daj się oczarować klimatowi tego mieszkania i stwórz w nim swoje miejsce na ziemi!

OKOLICA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w otoczeniu czterech parków: Szarych Szeregów, Parku Ocalałych, Parku Helenów i Parku Staromiejskiego w odległości jedynie 1,5 km od Manufaktury.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia, liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne oraz przystanki komunikacji miejskiej.

BUDYNEK:
Budynek to sześciokondygnacyjny ocieplony blok z cegły. Konstrukcja z lat 60. charakteryzuje się wysokimi i przestronnymi pomieszczeniami, a w tym przypadku także bardzo ładną i świeżą elewacją. Dach jest nowo wymieniony. Blok wyposażony jest w windę, a dzięki temu, że mieszkanie położone jest na 5 ostatnim piętrze zyskujemy pewność, że nikt nie będzie nam chodził nad głową.

Blok jest oddalony od głównych ulic, co zapewnia w mieszkaniu ciszę i spokój. Bezpośrednio do budynku prowadzi spokojna osiedlowa uliczka, na której można znaleźć liczne miejsca parkingowe.

POMIESZCZENIA:
W dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 48,5 mkw znajduje się:
– bardzo przestronny salon (blisko 20 mkw), umożliwiający wydzielenie przestrzeni o licznym przeznaczeniu, w której można komfortowo spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi,
pokój o powierzchni 10 mkw, który może się stać wspaniałą sypialnią lub pokojem dla dziecka,
duża kuchnia (prawie 8 mkw), w której można wygospodarować zarówno miejsce do przygotowywania, jak i wspólnego spożywania ulubionych posiłków. Dodatkowym atutem jest osobna przestrzeń we wnęce, którą można zaadaptować na spiżarnię pełną domowych przetworów;
ustawna łazienka (blisko 3 mkw) pozwalająca na zagospodarowanie jej według własnej wizji,
przestronny korytarz umożliwia stworzenie licznego miejsca do przechowywania.

Wysokość pomieszczeń to 2,8 m. W mieszkaniu na podłogach położony jest piękny parkiet w modną jodełkę. Wszystkie okna są wymienione na plastikowe.

DODATKOWE INFORMACJE:
– Do mieszkania przynależy komórka lokatorska znajdująca się na półpiętrze.
– Mieszkanie jest dostępne od zaraz.
– Stan prawny to pełna własność z Księgę Wieczystą wolną od wszelkich obciążeń.
– W odnowionej klatce na parterze znajduje się Biblioteka Miejska. Wejście na wyższe piętra jest zabezpieczone i dostępne tylko dla mieszkańców.

PODSUMOWANIE:
Jeśli poszukujesz przestrzeni dla siebie i swoich najbliższych oraz zależy Ci na zamieszkaniu w otoczeniu zieleni i jednocześnie blisko centrum – w miejscu, które zagwarantuje Wam świetny komfort życia – nie czekaj!

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre