Sprzedaż
928533
ul. Świętokrzyska
Pabianice
(gm. Pabianice)
185 000 zł

Oferuję na sprzedaż udział wynoszący 1/2 całości nieruchomości gruntowej zabudowanej dwurodzinnym budynkiem mieszkalnym.

Nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Świętokrzyskiej 26 w Pabianicach. Położona jest na działce o powierzchni 229 mkw, na której znajduje się zabudowa mieszkalna oraz budynek niemieszkalny. W okolicy znajdują się głównie domki jednorodzinne i kamienice, dzięki czemu jest bardzo kameralnie.

1/2 udziału nieruchomości, którą Państwo mają okazję nabyć, składa się z budynku mieszkalnego położonego na 1. piętrze o powierzchni 56 mkw oraz z poddasza, na którym znajdują się dwa pomieszczenia do zagospodarowania. Do części wspólnej przynależy strych oraz klatka schodowa.

Mieszkanie jest dwupokojowe z możliwością wygospodarowania trzeciego pokoju.

Nieruchomość składa się z:
– salonu o powierzchni 17,9 mkw
– pokoju liczącego 14,7 mkw
– kuchni o powierzchni 14,8 mkw
– łazienki równej 5 mkw
– przedpokoju liczącego 3,6 mkw

Nieruchomość wymaga odświeżenia, co daje Państwu możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ogromnym atutem tego mieszkania są przestronne pomieszczenia oraz okna wpuszczające dużo promieni słonecznych.

Nieruchomość położona jest 400 m od rynku. W pobliżu znajduje się Restauracja Kaczorowski, Pierogarnia, supermarket Biedronka, sklep Żabka, piekarnia, sklep mięsny, apteka.

Centrum Handlowe Tkalnia znajduje się 1,3 km dalej, a Centrum Handlowe „ECHO” nieco ponad 1 km. Szkoła Podstawowa nr 13 znajduje się 450 m od nieruchomości.

Komunikacja miejska, której przystanki oddalone są o jedyne 300 m, dowiezie nas zarówno na Osiedle Piaski jak i na Osiedle Bugaj.

Ulica jest mało ruchliwa, co gwarantuje spokój i ciszę.

W budynku znajduje się drugie mieszkanie na parterze, co sprawia że jest to bardzo kameralne miejsce do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest małe podwórko do dyspozycji mieszkańców. 

Kolejną zaletą tej nieruchomości są pomieszczenia o wymiarach 3,6 x 4,1 m oraz 2,7 x 3,3 m zlokalizowane na poddaszu. Można je wykorzystać jako spiżarnię czy garderobę.

Nieruchomość jest ogrzewana piecem gazowym. Znajduje się on w łazience i został wymieniony 6 lat temu. Media, prąd i woda są miejskie. Mieszkanie jest bezczynszowe.

Nieruchomość jest obecnie zamieszkiwana.

Forma finansowania: gotówka lub kredyt gotówkowy.

Zdjęcia przedstawiają potencjał mieszkania.

Zadzwoń i umów się na prezentację. Serdecznie zapraszam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre