Sprzedaż
925873
Nowy Dwór-Parcela
(gm. Nowy Kawęczyn)
195 360 zł

Z dala od cywilizacyjnego zgiełku i ciągłego pośpiechu, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu rzeki Rawki, znajduje się spokojna przystań do stworzenia swojego wyjątkowego miejsca.

Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw, położone jest na parterze. Ma obszerną, dodatkową przestrzeń do magazynowania – piwnicę o powierzchni 12 mkw i komórkę lokatorską 16,5 mkw.

Przed blokiem, we własnym ogródku, można uprawiać zioła i warzywa lub kwiaty.

Mieszkanie jest do remontu i własnej upragnionej aranżacji. Gwarantuje zadowolenie i dumę ze stworzenia własnego wyjątkowego miejsca, gdzie wszystko jest tak, jak ma być.

W skład nieruchomości wchodzą:
Salon (17,2 mkw)
Kuchnia (13,4 mkw)
Pokój (11,7 mkw)
Spiżarka (2,8 mkw)
Łazienka (3,8 mkw)
Przedpokój (4,1 mkw)

Wyobraź sobie, że mieszkasz w miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się od wrażenia ciszy, powiewu świeżego powietrza i odgłosów różnorodnych gatunków ptaków. Miejsce, które budzi spokój oraz możliwość pełnego skupienia, z dala od hałasu i pośpiechu dużego miasta.

Wokół Ciebie znajdują się malownicze krajobrazy rezerwatu rzeki Rawki oraz pobliskiego Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Ich bliskość pozwala cieszyć się żywym kontaktem z dziką przyrodą. Wokół otaczają  nas idealne trasy na długie spacery nad rzeką lub w lesie.

Miasta są blisko, ale nie za blisko. 12 km to odpowiednia odległość, by nie zakłócały spokoju tej zielonej oazy. Jednocześnie są w bliskim zasięgu autobusu i samochodu.

Dojazd do Warszawy zajmie nam godzinę, do Łodzi godzinę i 15 minut.

W tym wyjątkowym zielonym otoczeniu, 700 m od rzeki Rawka, znajduje się osiedle złożone z kilku bloków. Zapraszam do poznania naszego mieszkania.

Blok wybudowany w latach 70-tych z silikatu, jest ocieplony.

Mieszkanie znajduje się na parterze i jest w stanie do remontu. Dwa pokoje (17,2 mkw i 11,7 mkw) stanowią doskonałą przestrzeń do własnej aranżacji.

Pomieszczenie przystosowane na kuchnie jest dość obszerne (13,4 mkw) i kształtem przypomina kwadrat.

Łazienka
 o powierzchni 3,8 mkw jest gotowa do użycia w niskim standardzie.

W mieszkaniu zamontowane są okna PCV i aluminiowe grzejniki, które gwarantują ciepło i komfort w zimniejsze dni.

Własne CO
Obszerna piwnica o powierzchni 12 mkw pod mieszkaniem gwarantuje dodatkowe miejsce magazynowe. Znajdują się w niej dwa piece: 
– Piecyk elektryczny ogrzewa wodę w kranach.
– Drugi piec funkcjonuje i na drewno, i na węgiel, ułatwia życie osobom ceniącym jak najniższe rachunki. W zimie płynie z niego ciepło do grzejników.

Woda i kanalizacja są miejskie, gmina zajmuje się również wywozem śmieci.

Dodatkowo w budynku znajdującym się obszerna komórka lokatorska o powierzchni 16,5 mkw. Składa się z trzech pomieszczeń. Daje przestrzeń na pasję majsterkowania i ułatwia utrzymanie rzeczy w porządku.

Poznaj tą unikalną okolicę, która koi, regeneruje i przywraca kontakt z naturą.

Zadzwoń i umów się na prezentację mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre