Sprzedaż
920875
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
417 000 zł

Szukasz wymarzonego domu dwupiętrowego, który będzie wyglądał cudnie, a do tego nie zbankrutujesz? 😉

Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

W 2 miesiące możesz bezstresowo wybudować nowoczesny, wysokoenergooszczędny dom z dachem dwuspadowym w technologii ciepłych, prefabrykowanych, ceramicznych ścian keramzytowych.

Prezentowany dom ma powierzchnię użytkową 167,9 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 5 sypialni, 2 łazienek, spiżarni, pomieszczenia gospodarczego oraz garażu jednostanowiskowego w bryle budynku. Układ pomieszczeń można zmieniać.

Wymiary domu to 13,14 x 9,74 m.

Podana cena dotyczy domu wybudowanego w stanie NIEPEŁNYM DEWELOPERSKIM. Dom budowany jest na działce Klienta. 

Cena zawiera koszt płyty fundamentowej. Posadowienie płyty jest przewidziane dla typowych warunków geotechnicznych. Ewentualne wzmocnienie podbudowy, dodatkowe podniesienie budynku lub przygotowanie płyty pod szkody górnicze są kalkulowane indywidualnie.

Ściany na etapie prefabrykacji przygotowywane są wraz z odpowiednimi kanałami do poprowadzenia wszelkich instalacji oraz z przygotowanymi otworami pod włączniki i gniazdka z puszkami montażowymi

Dach jest w konstrukcji drewnianej w technologii MITEK, zabezpieczony jest folią paroprzepuszczalną. Pokrycie dachówką cementową CREATON z powłoką ochronną DURATOP PRO. Zamontowane są rynny i rury spustowe PCV. Cena zawiera też wykonanie koszy i pasa nadrynnowego.

Okna PCV są 6-komorowe 3-szybowe, parapety wewnętrzne PCV, drzwi wejściowe stalowe z przeszkleniem firmy KMT Plus 75.

Posadzka cementowa jest ocieplona (12 cm styropian) przygotowana pod układanie warstwy wykończeniowej (panele, płytki itp.).

Zamontowane jest też ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik w łazience. Cena zawiera również instalację wodno-kanalizacyjną i stelaż do WC oraz instalację elektryczną z uzbrojoną rozdzielnią. Ponadto, okablowanie do instalacji alarmowej, TV/Internet (2 punkty), pod „dom inteligentny” (okablowanie – skrętki komputerowe we włącznikach), pod centralny odkurzacz – 3 punkty – bez jednostki ssącej. Wszystkie instalacje dotyczą parteru.

Instalacja elektryczna wyprowadzona jest również na zewnątrz budynku – dodatkowa skrzynka zamontowana na elewacji (zasilanie np. bramy, oświetlenia zew., domofonu itp.). Na zewnątrz budynku wyprowadzone są również 2 punkty instalacji wodnej.

Stan niepełny deweloperski domu nie obejmuje pieca CO, drzwi wewnętrznych, płytek, białego montażu, przecierki gipsowej (gładzi) na ścianach i sufitach, wykończonych podłóg (panele, parkiet, itp.), tarasu i schodów wejściowych, przyłączy.

Tak naprawdę to Ty sam decydujesz, jak będzie wyglądał Twój dom! Tutaj można sporo zmienić, kiedy poniesie Cię wyobraźnia 🙂

Cena domu zawiera pełną obsługę w zakresie budowy domu. Nie musisz martwić się o dodatkowe wynagrodzenie dla kierownika budowy czy architekta.

Zastanawiasz się, czym jest keramzyt? To wypalona w wysokiej temperaturze glina, która odporna jest na zawilgocenia, pleśnie, grzyby i działanie gryzoni. Ściana jest obojętna chemicznie, niepalna oraz idealnie gładka. Wytrzymałość konstrukcji sprawdzana jest komputerowo, a jakość gwarantowana odpowiednimi certyfikatami.

Dopasujemy dom do Twoich potrzeb. To Ty zadecydujesz, jak będzie wyglądał Twój przyszły dom!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Sempre Nieruchomości

42 23 35 360
biuro@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre