Sprzedaż
916186
Józefatów
(gm. Skierniewice)
234 360 zł

Poszukujesz działki na budowę swojego domu, a może szukasz terenu pod inwestycję? Świetnie trafiłeś! To jest nieruchomość dla Ciebie. 
Zapraszam do obejrzenia filmu.

OKOLICA
Działka o powierzchni 2600 mkw położona jest na wjeździe do miejscowości Józefatów, w gminie Skierniewice. Otoczona jest przez zielone sady, pola uprawne i domy jednorodzinne.

Do Skierniewic w 10 minut doprowadzi Cię wyremontowana i bezpieczna droga, w której znajduje się sieć wodociągowa i energetyczna.

Ważna informacja dla rowerzystów – jest wytyczona ścieżka rowerowa.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki to ok. 30m x 90m

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych.

PODSUMOWANIE
Atrakcyjne położenie i przestrzeń to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Razem z szybkim dojazdem do miejskich udogodnień tworzą idealną mieszankę.

Chcesz wybudować dom, szukasz terenu dla swojej firmy lub działki inwestycyjnej? Nie zwlekaj! Ta propozycja jest dla Ciebie.

Konrad Borkowski
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 505 862 662
k.borkowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre