Sprzedaż
915393
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Łódź Dąbrowa
(gm. Łódź-Górna)
292 360 zł

Dzień dobry! Przedstawiam Państwu rewelacyjne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Dąbrowie.

OKOLICA
Nieruchomość znajduje się przy ul. Gałczyńskiego w dobrze skomunikowanej części Łodzi. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 230 m, zaś do Dworca Łódź Chojny jest zaledwie 1,5 km. Wokół nie brakuje licznych punktów handlowo-usługowych takich jak apteki, sklepy, salony fryzjerskie, restauracje. W pobliżu znajdują się również żłobki, przedszkola i szkoły. Jednocześnie blok jest na tyle oddalony od głównych arterii, że w mieszkaniu można cieszyć się ciszą i spokojem.

BUDYNEK
Mieszkanie położone jest na 4 piętrze czteropiętrowego bloku wybudowanego w 1962 r. Do budynku doprowadzone są wszystkie media miejskie, brak podzielników ciepła. Zarządcą budynku jest AKTUS Sp. z o.o. – profesjonalna firma zajmująca się administrowaniem Wspólnotami Mieszkaniowymi.

POMIESZCZENIA
Powierzchnia nieruchomości wynosi 43,68 m2. Lokal jest w pełni rozkładowy, składa się z korytarza, dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki razem z toaletą i balkonu. W mieszkaniu wymienione zostały instalacje – elektryczna i hydrauliczna. Na ścianach są gładzie, na podłogach panele i terakota. W przedpokoju znajdują się dwie praktyczne szafy w zabudowie. Kuchnia w pełni wyposażona. Lokal jest widny i bardzo zadbany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to odrębna własność.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Blok posiada monitoring
Czynsz wynosi  510 zł przy jednej zameldowanej osobie.

PODSUMOWANIE

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych.
Świetnie nadaje się zarówno dla rodzin z dziećmi, par, singli oraz jako inwestycja pod wynajem.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre