Sprzedaż
914981
ul. Wólczańska
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
425 360 zł

Poszukujesz klimatycznego mieszkania?
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Funkcjonalne, przestronne trzypokojowe mieszkanie  2 piętrze przy ulicy Wólczańskiej. Lokal jest po remoncie.

OKOLICA
Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest niewątpliwie lokalizacja. Jest to Śródmieście Łodzi, ulica Wólczańska łączy ulice Adama Próchnika i Pabianicką. Jest to dzielnica Łodzi, która jest dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się sklepy, apteka, restauracje, postój taxi, przedszkola, żłobki, szpital, biblioteka, stacja paliw, komunikacja miejska, placówki pocztowe, placówki bankowe, zakłady fryzjerskie). W pobliżu jest dużo miejsc gdzie można spędzić wolny czas. 

BUDYNEK
Jest to kamienica z cegły wybudowana w latach 20-tych.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta, dodatkowo kamienica ma zamknięty dziedziniec z parkingiem

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 72,64m2 znajdują się trzy pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do dużego korytarza z którego możemy wejść po prawej stronie do dużej w pełni wyposażonej łazienki (wysokość 191/223), następnie przechodzimy do wyposażonego salonu (wysokość 271) z otwartą kuchnią (wysokość 190/226), w którym będzie można spędzać miło czas. Kolejno możemy wejść do dwóch sypialni, w jednej z nich znajduje się duże łóżko z szafkami (wysokość 190/225), a druga pozostaje do urządzenia według własnego uznania (wysokość 222/249). Przez to, że mieszkanie jest po remoncie i częściowo posiada meble i sprzęt AGD można się do niego wprowadzić od zaraz.

DODATKOWE INFORMACJE
– czynsz w wysokości 710zł
– jest dostępne od zaraz

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre