Sprzedaż
908603
ul. Kosmonautów
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
339 360 zł

Wyobraź sobie mieszkanie, gdzie każdy metr kwadratowy wydaje się większy, a doskonale skomunikowana lokalizacja nie oznacza nieustannego zgiełku. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie.

Znajduje się ono na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Kosmonautów w Łodzi. I choć w księgach wieczystych figuruje powierzchnia 37,55 m2, to wrażenie przestrzeni jest znacznie większe.

Sercem mieszkania jest pokaźny, liczący 16,57 m2 salon z panoramicznymi oknami PCV, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza. Po przeciwnej, południowej stronie, znajduje się pokój z balkonem (7,23 m2) – idealny na sypialnię, gabinet lub pokój dziecięcy. Ustawna kuchnia (4,9 m2), jest w pełni wyposażona, a łazienka z toaletą (2,4 m2) gwarantuje komfort i prywatność. Dodatkową zaletą jest obszerny przedpokój (6,45 m2), który stanowi nie tylko funkcjonalne wejście, ale również zapewnia sporo miejsca na przechowywanie odzieży i obuwia.

To wyjątkowo okazałe i umeblowane mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, choć większość osób raczej zdecyduje się na jego remont i nadanie nowoczesnego stylu. Dodatkową przestrzeń stanowi komórka lokatorska – idealna na przechowywanie rzeczy, których nie używasz na co dzień.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja – doskonale skomunikowana okolica zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej podmiejska) oraz szybki dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole, szkoła, przychodnia, szpital, a także Park Sielanka.

Jeśli szukasz przestronnego azylu, jednocześnie zapewniającego doskonałe połączenie z każdą częścią miasta, to właśnie znalazłeś swoje wymarzone mieszkanie.
Zadzwoń, a razem odkryjemy Twój nowy dom.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre