Sprzedaż
908027
al. 1 Maja
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
275 360 zł

Polecam niezwykłe mieszkanie w kamienicy dla osób lubiących wyzwania i chcących zrealizować swoją wizję nowoczesnego mieszkania w niestandardowym otoczeniu. 
Przestronne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze przy        Al. 1 Maja  z możliwością zrobienia 3 pokoi. Lokal jest do remontu.

OKOLICA
Mieszkanie położone jest na Polesiu, jest to ulica w obszarze Stare Polesie, o długości około 1,8 km, łącząca ul. Wólczańską z Aleją Włókniarzy. Jest to dzielnica Łodzi, która jest dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, punkty gastronomiczne, usługi stolarskie, placówki przedszkolne, szkoły, teatr, kino, muzeum, komunikacja miejska). Najbliższe przystanki to:  Przystanek Próchnika – Zachodnia, Przystanek Gdańska – 1 Maja.

Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób chcących mieszkać blisko ścisłego centrum Łodzi. W pobliżu jest dużo miejsc gdzie można spędzić wolny czas. W pobliżu jest Manufaktura, tor dla rowerów, kort tenisowy, Park, Lunapark, stadion z torem żużlowym, reprezentacyjna ulica Piotrkowska. Jest to w szeroko rozumiane Centrum, a dojście spacerem do Manufaktury, czy na Piotrkowską zajmuje około 10 minut

BUDYNEK
Jest to kamienica z cegły po rewitalizacji wybudowana w latach 20-tych.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta, dodatkowo kamienica ma zamknięty dziedziniec z parkingiem. Usytuowanie w podwórku sprawia, że mieszkanie jest naprawdę ciche.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 57,11m2 znajdują się dwa przestronne pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do dużego korytarza z którego możemy wejść po prawej stronie do dużej kuchni a na wprost od wejścia znajduje się łazienka z WC. Kolejno mamy po prawej stronie dwa przestronne pokoje z dużymi oknami. Ekspozycja okien w mieszkaniu jest na południe co daje pewność, że mieszkanie będzie zawsze jasne i ciepłe. Przez to, że mieszkanie jest do remontu można je dopasować według własnych potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE
– jest dostępne od zaraz
– nowe okna PCV
– media miejskie
– ogrzewanie gazowe
– mieszkanie posiada KW

– czynsz około 380zł

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre