Sprzedaż
908027
al. 1 Maja
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
269 360 zł

Polecam niezwykłą nieruchomość w kamienicy dla osób ceniących spokój i chcących zrealizować swoją wizję nowoczesnego mieszkania w niestandardowym otoczeniu
Przestronna dwupokojowa nieruchomość na wysokim parterze przy  Al. 1 Maja. Lokal jest do remontu.

OKOLICA
Nieruchomość położona jest na Polesiu, jest to ulica w obszarze Stare Polesie, o długości około 1,8 km, łącząca ul. Wólczańską z Aleją Włókniarzy. Jest to dzielnica Łodzi, która jest dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, punkty gastronomiczne, usługi stolarskie, placówki przedszkolne, szkoły, teatr, kino, muzeum, komunikacja miejska). Najbliższe przystanki to:  Przystanek Próchnika – Zachodnia, Przystanek Gdańska – 1 Maja.

Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób chcących mieszkać lub pracować blisko ścisłego centrum Łodzi. W pobliżu jest dużo miejsc gdzie można spędzić wolny czas. W pobliżu jest Manufaktura, tor dla rowerów, kort tenisowy, Park, Lunapark, stadion z torem żużlowym, reprezentacyjna ulica Piotrkowska. Jest to w szeroko rozumiane Centrum, a dojście spacerem do Manufaktury, czy na Piotrkowską zajmuje około 10 minut

BUDYNEK
Jest to kamienica z cegły po rewitalizacji wybudowana w latach 20-tych wyglądająca jak blok.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta, dodatkowo kamienica ma zamknięty dziedziniec z parkingiem. Usytuowanie w podwórku sprawia, że mieszkanie jest naprawdę ciche.

POMIESZCZENIA
W nieruchomości o pow. 57,11m2 znajdują się dwa przestronne pokoje. Wchodząc do nieruchomości wchodzimy bezpośrednio do dużego korytarza z którego możemy wejść po lewej stronie do dużej kuchni a na wprost od wejścia znajduje się łazienka z WC. Kolejno mamy po prawej stronie dwa przestronne pokoje z dużymi oknami. Ekspozycja okien w nieruchomości jest na południe co daje pewność, że nieruchomość będzie zawsze jasna i ciepła. Przez to, że nieruchomość jest do remontu można je dopasować według własnych potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE
– jest dostępne od zaraz
– nowe okna PCV
– media miejskie
– ogrzewanie gazowe z sieci
– mieszkanie posiada KW

– czynsz około 380zł

PODSUMOWANIE
Nieruchomość jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Konrad Borkowski
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 505 862 662
k.borkowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre