Sprzedaż
907356
ul. Olimpijska
Łódź Retkinia
(gm. Łódź-Polesie)
330 360 zł

Dzień dobry,

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego, klimatyzowanego mieszkania, położonego w najbardziej pożądanej części Łodzi, czyli na Retkini.

OKOLICA

Mieszkanie zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Łodzi, w bardzo zadbanej, zielonej i bezpiecznej okolicy, która jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Łodzi. 
Znajdą tutaj Państwo sklepy, piekarnię, kwiaciarnię, CH Retkinia, Mc Donald’s, pizzerię, stację benzynową, przedszkole, szkołę, rynek, oraz liczne punkty usługowe. W pobliżu znajduje się Pałac Młodzieży, ZOO oraz Łódzki Ogród Botaniczny, gdzie można miło spędzać czas.
Pod blokiem do Państwa dyspozycji jest parking z licznymi miejscami parkingowymi. Jeśli nie są Państwo zmotoryzowani, czy też mają ochotę na inny środek transportu, w niedalekiej odległości znajduje się dworzec kolejowy i liczne linie autobusowe.

BUDYNEK

Bardzo zadbany 11 piętrowy blok, który kilka lat temu przeszedł termomodernizację. W budynku jest nowa winda, a w ostatnich dniach odnowione zostały także klatki schodowe. Obiektem zarządza, bardzo dobrze prosperująca Spółdzielnia Mieszkaniowa „ZAGRODNIKI”.

POMIESZCZENIA

W mieszkaniu wydzielona jest funkcjonalna kuchnia, częściowo otwarta na pięknie doświetlony, przytulny salon o powierzchni prawie 19 mkw. Mniejszy pokój o powierzchni ok. 16 mkw stanowi aktualnie pokój dziecięcy, w którym znajduje się wyjście na duży balkon typu loggia (5 mkw), na którym do późnych godzin można podziwiać piękne zachody słońca na tle panoramy całego miasta. W łazience połączonej z toaletą znajduje się wanna, a w korytarzu bardzo pojemna szafa w zabudowie.

DODATKOWE INFORMACJE

klimatyzacja w mieszkaniu
– balkon typu loggia 5 mkw
– kilka kroków na strych, na którym możemy powiesić pranie 
– dodatkowe ogromne miejsce do przechowywania wszystkiego czego  dusza zapragnie 🙂
– mieszkanie jest bez zadłużeń
– do mieszkania przynależy również komórka lokatorska 

PODSUMOWANIE

Bardzo ładne mieszkanie z pozytywną energią szuka nowego właściciela, więc jeśli szukasz mieszkania właśnie na Retkini, zapraszam.

Mieszkania w tej okolicy znikają jak świeże bułeczki 🙂
Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną i obejrzyj mieszkanie.

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792 145 365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre