Sprzedaż
906604
ul. Dzika
Rosanów
(gm. Zgierz)
249 360 zł

Poszukujesz idealnego domu otoczonego lasami i śpiewem ptaków, a na dodatek chciałbyś aby Twoja działka była już świetnie zagospodarowana w zadbaną strefę zieleni? Brzmi jakby nieosiągalne … a jednak! Oto ona!

OKOLICA
Nieruchomość znajdziemy w urokliwej miejscowości Rosanów przy ul. Dzikiej. Miejsce to jest otoczone przez lasy i zielone łąki, więc będąc tam będziemy mogli w pełni zrelaksować się, gdy wybierzemy się na naszą parcelę czy też zdecydujemy się tam zamieszkać na stałe. Działka jest położona w bardzo dobrej lokalizacji wylotowej, więc jeśli nam śpieszno na autostradę A2, to mamy do niej zaledwie 7 min i stamtąd już w najdalsze zakątki Polski dojedziemy. Jeśli jednak zapragniemy skorzystać z uciech miasta, do centrum Zgierza dotrzemy w zaledwie 15 minut i tam zrobimy konkretne zakupy.

BUDYNEK
Dom został wybudowany w 1994 zgodnie z projektem budowlanym. Co ciekawe, jest ogrzewany przez kominek, więc proszę sobie wyobrazić te wspaniałe zimowe wieczory, gdy rozpalimy ogień i poczujemy tę magiczną atmosferę! 

POMIESZCZENIA
Po wejściu do domu ukazuje nam się przedpokój; idąc na prawo od drzwi znajdziemy się w kuchni z dużym oknem z widokiem na ogród, więc gotując obiad możemy się zachwycać tym, co oferuje nam widok za oknem. 

Wracając do przedpokoju mamy do wyboru pójście w głąb pomieszczenia i udanie się do łazienki, która jest wyposażona w prysznic, a idąc do pokoju, który znajduje się na lewo od wejścia, ukaże nam się salon z widokiem również na ogród i z wcześniej wspominanym kominkiem.

Przejdźmy teraz na piętro, prosto ze schodów znajdziemy się w pierwszym pokoju, w którym jest widok na wjazdową część działki i idąc dalej do kolejnego pomieszczenia znajdziemy się w głównej sypialni, również z widokiem na ogród.

DODATKOWE INFORMACJE
Po zakupie działki będzie trzeba wykonać odbiór techniczny
 domu.

Na chwilę obecną dom nie posiada odbioru technicznego ani dziennika budowy, ale wybudowany został zgodnie z pozwoleniem na budowę i wg projektu architektonicznego. 

Możliwy jest zakup tylko gotówkowy, bez kredytu.

Działka jest o powierzchni 1083 mkw, ogrodzona siatką. Dostaniemy się na nia przez dużą bramę wjazdową , następnie kierując się w głąb podwórza możemy zaobserwować bardzo zadbaną działkę, świetnie ulokowane nasadzenia i wydzielone strefy na chodnik, aby móc dotrzeć w każdy zakamarek działki. Jeśli chodzi o wymiary działki – idealny kwadrat –  32m x 32m. Przy obecnym zagospodarowaniu działki spokojnie znajdzie się miejsce, aby zaparkować nawet 4 samochody.

PODSUMOWANIE
Decydując się na tę nieruchomość otrzymujesz wspaniałą przestrzeń z zadbanym ogrodem, którego czujnym okiem cały czas dogląda właściciel, a jednocześnie wymarzone miejsce z domem, który już zaraz może być Twój!

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Igor Stolarek
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 605 889 090
i.stolarek@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre