305 360 zł

Sprzedam Idylliczny dom wraz z budynkami gospodarczymi, na wsi, otoczony lasami z ogromnym podwórkiem – idealna ucieczka do natury.

Dom w Józefowie Widawskim, to prawdziwa oaza spokoju, idealna dla osób pragnących uciec od codziennego stresu i zanurzyć się w sielskiej atmosferze. Leży w powiecie łaskim, gm. Widawa, skąd do Widawy jest 6 km, a do Łodzi około 60 km.

Dom z 1966 roku, o powierzchni 80 mkw posadowiony jest na działce o imponującym areale 1600 mkw, zapewniając mnóstwo przestrzeni do wypoczynku i rekreacji. 

W skład nieruchomości wchodzą:

PARTER
– wiatrołap (6,10 mkw)
– kuchnia (15,80 mkw)
– salon (21,74 mkw)
– pokój (15,75 mkw)
– łazienka (7,62 mkw)

Do wejścia głównego od strony podwórka prowadzi nas płyta chodnikowa. Przed drzwiami wejściowymi cień daje nam drzewo jabłoni, a tuż za drzwiami jest wiatrołap z przejściem do kolejnych pomieszczeń. Na wprost znajduje się salon, a po lewej stronie miejsce na łazienkę i wejście na poddasze. Natomiast po prawej jest kuchnia i pokój. Dom ogrzewany jest piecem typu koza.

Nad całą powierzchnią parteru znajduje się poddasze nieużytkowe.

Frontowa brama prowadzi od domu do dalszej części nieruchomości: stodoły i 2 budynków gospodarczych z garażem na 3 samochody. Na działce o powierzchni 1600 mkw można cieszyć się prywatnością. Od przodu domu można wygospodarować taras.

Budynek z 1966 roku wykonany z pustaka. Izolacja budynku metodą szlamową. Na dachu znajduje się termozgrzewalna papa. Okna plastikowe wymienione w 2022 roku, wykonano również podwieszane sufity.

Doprowadzona jest instalacja wodociągowa, studnia, a wzdłuż ulicy pociągnięty jest światłowód. Mamy też podłączoną instalację trójfazową, czyli siłę, w budynku.

Nieruchomość znajduje się z dala od ruchliwej ulicy, w otoczeniu lasu.

Do szkoły w Widawie dojeżdża autobus. Autem w godzinę dojedziemy do Łodzi, w 8 min do Widawy. Wolny czas możemy spędzić na kajakach na rzece Widawce.

Wieś jest w bliskim sąsiedztwie lasów. Dodatkowy garaż na trzy samochody oraz dogodna lokalizacja gwarantują, że to idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury.

Zachęcam do podjęcia kontaktu w celu umówienia się na oglądanie nieruchomości. Będzie mi miło przedstawić Państwu ofertę i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre