1 390 360 zł

Prezentuję Państwu niebywałą posiadłość gruntową o powierzchni 5,05 ha znajdującą się w Kaszewach Dwornych (gmina Krzyżanów, powiat kutnowski) nieopodal kutnowskiej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tuż przy węźle łączącym autostradę A1 z drogą krajową nr 92.

Dojazd do gospodarstwa umożliwia asfaltowa, powiatowa droga. W odległości 350 m  znajduje się Szkoła Podstawowa, w tej samej odległości znajduje się również Zespół Wychowania Przedszkolnego. Kościół Rzymskokatolicki mieści się 500 m od prezentowanej nieruchomości. Do Łódzkiej Strefy Ekonomicznej mamy zaledwie 5 km. 

Kaszewy Dworne znajdują się zaledwie 15 minut od Kutna, 50 minut od Łodzi oraz 1,5 godziny od Warszawy. To rewelacyjne miejsce usytuowane w samym sercu Polski.

Ogromną zaletą tej nieruchomości jest cisza i spokój oraz ogrom zieleni i pobliskie stawy. 

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Krzyżanów zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Krzyżanów nr IX/53/03 działka położona jest w obszarze geodezyjnym Kaszewy Dworne, oznaczona jest w planie symbolami 2.MZ.30 oraz 2RP.28 – tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej (siedliskowej) oraz tereny upraw polowych.

Jeśli nie jesteś rolnikiem, nie martw się, pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności.

Link do filmu oferty: https://youtu.be/Wb4NqKwsHEI

Prezentowana zabudowana nieruchomość gruntowa jest bardzo kształtna. Jej wymiary to: 146,22 m/307,66 m/190,95 m/301,59 m.

W specyfikacji gruntów znajdziemy tu grunty rolne zabudowane (Br-RII, Br-RIIIa oraz Br-RIIIb) oraz grunty orne klasy II, IIIa, IIIb, IVa oraz IVb.

Zabudowania obejmują:
– budynek mieszkalny kryty blachodachówką,
– wiata murowana kryta blachą,
– stodoła murowana kryta eternitem.

Budynek o powierzchni 500 m2 jest przeznaczony jako magazyn, posiada 2 kondygnacje na połowie budynku.

Budynek o powierzchni 300 m2 służy jako warsztat napraw samochodów ciężarowych. Posiada kanał na całą długość budynku. W budynku jest ogrzewanie olejowe.

Powierzchnię działki, na której uprawiany jest obecnie koper, można utwardzić kostką brukową – jest to ok. 3000 m2. Sporą część działki zajmuje również uprawa kukurydzy.

Na działce mieści się również uroczy, w pełni wyposażony dom mieszkalny, który wybudowany został w technologii tradycyjnej, ściany domu murowane są z cegły i ocieplone styropianem.

Oferta obejmuje dom o powierzchni w podstawie 150 m2 z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach!

W domu zamontowane jest ogrzewanie olejowe – zbiorniki 2000 l, piec Viessmann. Nieruchomość podłączona jest do sieci wodociągu gminnego, jest częściowo podpiwniczona. Co więcej, w domu znajdują się dwa klimatyzatory firmy Hyundai. Zamontowana jest również stacja uzdatniania wody.

Ten komfortowy dom oprócz przestronnych pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku, posiada również zagospodarowane poddasze. Ostatni generalny remont odbył się w 2015 roku. Do domu przylega niesamowity zadaszony taras.

Część działki, na której znajdują się zabudowania, jest ogrodzona płotem betonowym.

Ta luksusowa nieruchomość z ogromnym potencjałem skierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie i komforcie. Niewątpliwie można tu prowadzić swoją działalność gospodarczą np. w postaci warsztatu samochodowego, firmy transportowej czy agroturystyki ze stadniną koni lub produkcję roślinną czy zwierzęcą.

W rozumieniu przepisów o podatku rolnym nieruchomość stanowi gospodarstwo rolne

Lokalizacja tej nieruchomości jest idealną propozycją dla osób, które cenią swój czas (dogodny dojazd do najważniejszych dróg w kraju) oraz przestrzeń.

Niewątpliwe atuty oferty to ogromny potencjał zabudowań gospodarczych oraz piękny dom, gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość posiada dojazd do drogi publicznej.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację nieruchomości.

Iwona Dobrynin
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 502 517 862
i.dobrynin@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre