Sprzedaż
870083
Leśnica
(gm. Wodzierady)
68 360 zł

Polecam Państwu działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1001 m2 w Leśnicy gm. Wodzierady. 

Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy otoczonej  polami, idealna dla miłośników spokoju i natury. Widok stada sarn to nic nadzwyczajnego w ciagu dnia. 

Z informacji uzyskanych w Urzędzie Gminy Wodzierady, na działce można wybudować dom maksymalnie trzykondygnacyjny z tym, że 3 kondygnacja może być poddaszem użytkowym z dachem dwu lub wielospadowym od 20 st. do 45 st. Wysokość zabudowy 12m.

Jeżeli będzie to zabudowa usługowa to dach może być płaski. 

Możliwość wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba oraz studni. 

Wszelkie dokładne informacje można znaleźć w Uchwale NR XLII/422/2018.

OKOLICA 

Miejscowość znajduje się 35 min drogi od Łodzi, 18 min od Konstantynowa Łódzkiego, 8 min od Lutomierska i 17 min od Łasku. Łatwy dojazd. 

PODSUMOWANIE

Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących sobie spokój i lekkie odosobnienie. Może też być wykorzystana jako miejsce rekreacyjne gdzie może spędzić spokojny weekend czy urlop zdała od miejskiego zgiełku. Dozwolona jest także zabudowa usługowa

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację!

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre