Sprzedaż
868472
ul. Klonowa
Konstantynów Łódzki Żabiczki
(gm. Konstantynów Łódzki)
250 000 zł

Szukasz działki w okolicach miasta Łodzi, ale nie w centrum, gdzieś gdzie jest cicho i przyjemnie? Ta działka to wspaniała inwestycja pod dom jednorodzinny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonałej nieruchomości gruntowej w Żabiczkach  przy ul. Klonowej 53 , działka nr 272/6 – tutaj można obejrzeć film!

W drodze tuż przy działce ( ok 25m od działki ) woda i prąd. Do działki jest utworzony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego . Według informacji uzyskanych z Urzędu Miasta Konstantynowa działka ma przeznaczenie mieszkaniowe.

Działka ma 1276 m2.  To idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz odległość od miejskiego zgiełku z jednoczesnym łatwym i szybkim dojazdem do centrum.

OKOLICA
Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji na obrzeżach miasta w pięknym otoczeniu zieleni i ciszy. W okolicy znajdują się nowe domy jednorodzinne. 

W okolicy znajdują się nowo wybudowane domki jednorodzinne.

BUDYNKI
Na działce nie ma zabudowy.

DODATKOWE INFORMACJE
Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki.

PODSUMOWANIE
Jeżeli zależy Ci na posiadaniu własnej działki, gdzie możesz wybudować swój wymarzony dom, spędzić wspaniały czas z rodziną na świeżym powietrzu, to nie czekaj.

Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy już dziś.

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre