127 360 zł
Prezentuję Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę o powierzchni 2000 mkw w urokliwej miejscowości Księża Wólka, powiat poddębicki, gmina Pęczniew, woj. łódzkie.

Działka o numerze 472/39 znajduje się w doskonałej lokalizacji, która spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, miłośników żeglugi czy wędkowania, a także tych, którzy kochają wszelkie sporty wodne i motorowodne. Zobacz film

OKOLICA

Działka znajduje się 1000 metrów od Zalewu Jeziorsko – największego akwenu               i zbiornika retencyjnego w regionie łódzkim, o powierzchni 42,3 km² i pojemności 202,8 mln

Od najbliższego sklepu dzieli nas zaledwie 6 minut na pieszo, a do najbliższej restauracji jest raptem 1,5 km.

Działka położona jest 60 km od Łodzi (1 godzina samochodem), 17 km od Poddębic (15 minut samochodem), 18 km od Uniejowa (16 minut samochodem).

DODATKOWE INFORMACJE
Działka nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Z informacji zyskanych w Urzędzie Miasta w Pęczniewie wynika, że na działce może powstać zabudowa letniskowa lub rekreacyjna.
Według Księgi Wieczystej jest to działka rolna. Możesz postarać się o warunki zabudowy!
Działka ma uregulowany stan prawny, jest czysta od wszelkich obciążeń.
Wymiary działki to ok. 38 m x 52,6 m
Działka posiada dostęp do drogi gminnej poprzez dojazd drogą wewnętrzną (służebność przejścia i przejazdu dz. nr. 472/11) 

PODSUMOWANIE
Jeśli szukasz działki wypoczynkowej z doskonałym dostępem do wody, chcesz poszaleć na skuterze wodnym, albo po prostu wygrzewać się na plaży – to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Nie czekaj i umów się na dzień pokazowy!

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre