Sprzedaż
847947
ul. Sosnowa
Łaznowska Wola
(gm. Rokiciny)
267 360 zł

Marzenie o domu wśród zieleni jest na wyciągnięcie ręki!

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkową działkę z domem rekreacyjnym o powierzchni 35 mkw zlokalizowaną w malowniczej Łaznowskiej Woli, gmina Rokiciny, woj. łódzkie. 

Całkowita powierzchnia działki wynosi 1338 mkw, o numerze ewidencyjnym 16/21. Atutem działki jest jej kształt: 27 metrów szerokości x 49 metrów długości. Idealne miejsce gdzie można odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu.

Ta nieruchomość to prawdziwa perła dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Dojazd do wsi Rokiciny-Kolonia, gdzie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe trwa zaledwie 6 minut, a do Tomaszowa Mazowieckiego oraz Łodzi około 30 minut.

Działka znajduje się w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/152/97 z dnia 30.04.1997 r. Przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową.

Na działce w 2018 roku wybudowany został dom rekreacyjny o powierzchni 35 mkw. Do jego budowy wykorzystano materiał Ytong. Dom jest w stanie zamkniętym, daje możliwość personalizacji i wykończenia wnętrza według własnych upodobań. Dodatkową zaletą jest kominek w salonie dodający uroku i tworzący przytulną atmosferę oraz zapewniając ciepło podczas chłodniejszych dni.

Działka usytuowana jest w doskonałej lokalizacji na obrzeżach miasta, w otoczeniu licznych terenów zielonych i lasów. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.

Powierzchnia działki: 1338 m2
Kształt działki: prostokąt ok. 27m x ok. 49m 
Droga dojazdowa: gruntowa
Ogrodzenie działki: siatka
Prąd: na działce
Woda: w drodze
Dodatkowo: drewutnia 

Nieruchomość jest wolna od zadłużeń i nie obciążona hipoteką. Do drogi gruntowej o numerze 17/7 przypisana jest służebność przejazdu, przechodu oraz przeprowadzania mediów. 

Jeśli poszukujesz działki z urokliwym domem, gdzie możesz spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, to jest idealne miejsce dla Ciebie!

Zapraszam do osobistego obejrzenia nieruchomości, aby w pełni docenić jej potencjał i stworzyć wymarzone miejsce do życia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre