359 360 zł

Polecam do sprzedaży dom w spokojnej okolicy Sieradza przy ulicy Oksińskiego.

Możliwość zamiany na małe mieszkanie w Sieradzu!!!
Parter lub pierwsze piętro!!!

W budynku, który ma pow. 98,43mkw znajdują się 2 salony, sypialnia, kuchnia, łazienka z WC i kotłownia. Wchodzimy bezpośrednio do małego korytarza, z którego kierujemy się do holu. Następnie z holu możemy po prawej stronie wejść do łazienki z WC, na wprost wchodzimy do dwóch salonów, następnie wchodzimy do korytarza z którego możemy wejść do sypialni oraz kuchni. Do kotłowni wchodzimy bezpośrednio z podwórka.

DODATKOWE INFORMACJE
– media miejskie
– ogrzewanie piecem na ekogroszek
– w ulicy gaz ziemny
– na podwórku budynki gospodarcze

OKOLICA
Budynek o pow. 98,43 mkw położony na działce o pow. 435mkw w Sieradzu. Do odnowionego rynku w Sieradzu mamy zaledwie 15 minut pieszo. Możemy na nim podziwiać fontannę, a także korzystać z możliwości wypicia kawy we wspaniałym budynku na wodzie. Na rynku oprócz odpoczynku przy pluskającej wodą fontannie i spożywaniu aromatycznej kawy, możemy zjeść ciepły posiłek w jednym z punktów gastronomicznych.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, punkty obsługowe, restauracje, stacje benzynowe, hotel, paczkomaty, 

BUDYNEK
Jest to dom wybudowany w latach 60 -tych. Powierzchnia zabudowy budynków mieszkalnych 139mkw, powierzchnia zabudowy budynków gospodarczych 99mkw. Do budynku doprowadzony prąd, woda i kanalizacja. Podwórko zagospodarowane jest płytą chodnikową. Budynek jest położony przy drodze asfaltowej z daleka od ruchliwej ulicy, co zapewnia ciszę i spokój.

PODSUMOWANIE
Jest to dom ze świetną lokalizacją zarówno dla singla jak i rodziny z dziećmi. Zaznamy tutaj ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre