Sprzedaż
831518
ul. Smardzewska
Łagiewniki Nowe
(gm. Zgierz)
3 500 000 zł

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprezentować dziś okazję zakupu w pełni gotowego, funkcjonującego biznesu w postaci Restauracji w genialnym punkcie na północy Łodzi! 

Do sprzedaży prezentujemy Restaurację na narożnej działce przy trasie nr 71 łączącej Łódź i Zgierz z wjazdem na autostradę w Strykowie.

Podana w ogłoszeniu cena jest ceną NETTO.

OKOLICA:
Trasa 71 ze względu na dojazd do węzła autostradowego Łódź-Północ jest nie tylko uczęszczana, ale wręcz oblężona przez samochody. Ruch uliczny jest tu intensywny o każdej porze we wszystkie dni w tygodniu. 

Ponadto bardzo bliska odległość zarówno od Łodzi jak i od Zgierza sprawia, że baza obecnych i potencjalnych klientów obiektu jest praktycznie nieograniczona.
W bardzo bliskiej odległość znajduje się także Las Łagiewnicki, będący jednym z największych miejskich kompleksów leśnych w Europie!

Wszystko to powoduje, że najważniejsza cecha każdego biznesu (w szczególności gastronomicznego), czyli – LOKALIZACJA w tym przypadku jest wręcz wymarzona i sprawia, że miejsce ma olbrzymi potencjał. 

BUDYNEK:
Ma dwie kondygnacje, wybudowany został w 2015 roku i od początku projektowany był z przeznaczeniem restauracyjno-eventowym.

Na parterze znajdują się dwie sale dla gości. Większa o powierzchni 130 mkw, oraz mniejsza 65 mkw. W większej sali znajdziemy także bar, a wszystko obsługiwane jest przez profesjonalne zaplecze gastronomiczne. 

Obiekt sprzedawany jest wraz z całym wyposażeniem gastronomicznym i wszystkimi urządzeniami!

Pierwsze piętro oferuje największą w obiekcie salę o powierzchni 206 mkw, mniejszą salę konferencyjną oraz zaplecze kuchenne połączone z dołem windami gastronomicznymi.

Ponadto w budynku znajdziemy:
– Sanitariaty dla gości (na obu kondygnacjach)
– Dużą ilość pomieszczeń gospodarczych dla kuchni (chłodnia, magazyn suchych produktów, zmywak, szatnie itp.
– Szatnię dla gości
Trzy pokoje noclegowe
Klimatyzację we wszystkich pomieszczeniach
– Dwa tarasy przeznaczone dla gości

DZIAŁKA:
Działka wokół budynku tworzy wrażenie przestronnego i zielonego ogrodu do dyspozycji gości. Na terenie zagospodarowano także strefę relaksu, a także zabawki dla dzieci.
Nie bez znaczenia jest ogromny parking z 30 miejscami postojowymi.

DODATKOWE INFORMACJE:
– Restauracja sprzedawana jest jako gotowy biznes wraz z całym wyposażeniem
– Na budynku znajduje się fotowoltaika oraz solary
– Możliwość zakupu zarówno gotówkowego jak i kredytowego

PODSUMOWANIE:
Biorąc pod uwagę fakt, iż w podanej cenie oferowany jest budynek w idealnej kondycji technicznej wraz z całym wyposażeniem potrzebnym do prowadzenia działalności, oferta jest wręcz okazyjna. Położenie, standard wykończenia i rozmach obiektu sprawia, że jest to świetna inwestycja zarówno z punktu widzenia lokaty kapitału, jak i potencjalnych dochodów!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Igor Stolarek
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 605 889 090
i.stolarek@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre