Sprzedaż
803160
ul. Ludwika Waryńskiego
Żychlin
(gm. Żychlin)
209 360 zł
Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,83 m², zlokalizowane przy ul. Waryńskiego 5 w Żychlinie. To funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Mieszkanie na parterze jest ogromnym plusem, ponieważ ułatwia dostępność do lokalu i nie wymaga korzystania z windy.

W skład mieszkania wchodzą:
– Salon: 15,10 m²
– Pokój 1: 6,15 m²
– Pokój 2: 9,45 m²
– Kuchnia: 6,30 m²
– Łazienka: 3,00 m²
– Korytarz: 6,80 m²
– Balkon: 2,80 m²
– Komórka lokatorska: 5,41 m²

Do oferty zostały dołączone zdjęcia wizualizacji wnętrz, przedstawiające możliwości aranżacji i wykorzystania potencjału przestrzeni. 

Mieszkanie jest wyposażone w centralne ogrzewanie, a ciepła woda dostarczana jest z bojlera. Mieszkanie jest puste i czeka na Twoją kreatywność – stan do remontu, co daje pełną swobodę i możliwość zrealizowania własnych pomysłów aranżacyjnych i stworzenia przestrzeni, która idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Ekspozycja okien na północ, południe i zachód sprawia, że mieszkanie jest dobrze doświetlone przez cały dzień, co tworzy przytulną atmosferę i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. Duży balkon dodatkowo zwiększa atrakcyjność mieszkania, oferując przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Lokalizacja mieszkania jest jednym z jego największych atutów. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, co gwarantuje komfort i odpoczynek po ciężkim dniu. Jednocześnie bliskość do wszelkich potrzebnych miejsc sprawia, że codzienne obowiązki stają się łatwe i przyjemne.

W okolicy znajdziesz:
– liczne sklepy spożywcze i punkty usługowe, dzięki czemu zakupy i codzienne sprawy załatwisz w kilka minut,
– przedszkola oraz szkoły,
– Żychliński Dom Kultury, oddalony o zaledwie 500 m, oferuje bogaty program kulturalny i rozrywkowy,
– stadion miejski, idealny dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku.

Duża liczba miejsc parkingowych przed blokiem sprawia, że nigdy nie będziesz musiał martwić się o znalezienie miejsca na samochód, co w dzisiejszych czasach jest dużym udogodnieniem.

Jeśli szukasz mieszkania, które można dostosować do własnych potrzeb i cieszyć się komfortem życia w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie idealna.

Czynsz wynosi około 500 zł.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby umówić się na prezentację nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre