Sprzedaż
798017
gm. Wodzierady
(pow. łaski)
139 360 zł

Poszukujesz działki na budowę swojego domu, a na dodatek chciałbyś mieć swój prywatny las? Wszystko to znajdziesz tutaj! Zapraszam!

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w gminie Wodzierady, w obrębie Józefów. Okolica to głównie tereny zielone, jak i lasy. Jest to wspaniałe miejsce na budowę wymarzonego domu, który doskonale wkomponuje się w pobliskie osiedla istniejących już domków.

Do najbliższego sklepu spożywczego
na małe zakupy dojedziemy w niecałe 3 minuty, a jeśli zdecydujemy się na większe zakupy to do centrum Lutomierska mamy zaledwie 7 minut, a do Centrum Łodzi 30 minut.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki 9/14 to ok. 25m x 94m, dokładny metraż to 2367 mkw.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego
przedstawia podział działki na następujące części : 
ZDL (421 mkw) tereny dolesień
– ZL (1129 mkw) tereny lasów prywatnych 
– M20MNL (814 mkw) tereny zabudowy mieszkaniowej i letniskowej.

Szczegółowo z planu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego  dla zainteresowanych budową domu wysokość zabudowy:
a) mieszkaniowej – 2 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe, z możliwością podpiwniczenia do wysokości 1,0 m n.p.t,
b) budynków gospodarczych i usługowych – 1 kondygnacja naziemna
Dopuszczalne zadaszenie: dachy dwuspadowe i wielospadowe o równym nachyleniu  15 – 49° 

PODSUMOWANIE
Jest to uniwersalna oferta działki pod zabudowę, jakiej szukałeś! Mamy tutaj jednocześnie lokalizację, w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień miasta to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości! Zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy, udzielę Ci odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości i będziemy mogli umówić się na prezentację.

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre