Sprzedaż
797037
ul. Stefana Żeromskiego
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
515 360 zł

Szukasz wyjątkowego miejsca z duszą i niezwykłym potencjałem położonego w samym sercu Łodzi?
Chcesz cieszyć się przestrzenią zapewniającą wiele możliwości jednocześnie nie tracąc czasu i nerwów na przedłużający się remont?
Pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 75 mkw czeka właśnie na Ciebie! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 24,40 m2.

OKOLICA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Łodzi przy ul. Żeromskiego 46. Dzięki swojemu położeniu zapewnia wszelkie udogodnienia związane z życiem w samym sercu miasta. Wokół znajdują się wszelkie punkty usługowo-handlowe oraz liczne restauracje. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Lidl oraz ryneczek, na którym każdego dnia można kupić pachnące pieczywo oraz świeże warzywa i owoce.
Dodatkowo mieszkanie jest świetnie skomunikowane z każdym zakątkiem Łodzi dzięki rozbudowanej komunikacji miejskiej.

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w zrewitalizowanej czteropiętrowej kamienicy. W ciągu ostatnich 5 lat zostały przeprowadzone wymagane prace renowacyjne obejmujące m.in. odnowienie fasady, oficyny i wyremontowanie dachu.

POMIESZCZENIA:
Po wejściu do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju, któremu charakter nadają piękne ceglane ściany.
Serce mieszkania stanowi duży, jasny i bardzo ustawny salon na planie kwadratu liczący prawie 30 mkw, umożliwiający wydzielenie przestrzeni o licznym przeznaczeniu, w której można komfortowo spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Znajduje się w nim także wejście do pokoju o powierzchni ponad 14 mkw i sypialni liczącej blisko 15 mkw. Pomieszczenia te zapewniają pożądaną prywatność i pozwalają odnaleźć swój prawdziwy azyl po powrocie do domu.
Sąsiadująca z pokojem dziennym widna kuchnia licząca blisko 9 mkw jest idealnym miejscem do wspólnego przygotowywania jak i spożywania ulubionych posiłków.
W przestronnej łazience o powierzchni prawie 4 mkw zadbano na równi o jej funkcjonalność i estetykę.
Dzięki dużym oknom mieszkanie jest niezwykle jasne, a wysokość 2,8 m dodatkowo potęguje wrażenie przestrzeni. W całym mieszkaniu klimat zapewnia drewniany parkiet w modną jodełkę oraz stylowe dwuskrzydłowe drewniane drzwi.

Komórka lokatorska o powierzchni 24,40 m2 jest idealnym miejscem na zorganizowanie własnej siłowni, garderoby czy pomieszczenia gospodarczego.

DODATKOWE INFORMACJE:
Stan prawny mieszkania to pełna własność.
W podwórzu kamienicy można znaleźć liczne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców.
Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska 24,40 m2.
Na miejscu znajduje się siedziba wspólnoty mieszkaniowej, która dba o bezpieczeństwo mieszkańców.

PODSUMOWANIE:
Jeśli cenisz sobie życie w rytmie centrum miasta oraz zależy Ci na przestrzeni, w której możesz odetchnąć po trudach dnia codziennego – nie czekaj!
Zadzwoń już dziś i spotkajmy się na prezentacji!
Być może to właśnie Twoje miejsce na ziemi?

Barbara Papuga

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości
+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre