Sprzedaż
792831
gm. Gielniów
(pow. przysuski)
150 360 zł

Szukasz azylu z daleka od zgiełku miasta? Pragniesz żyć w zgodzie z naturą?

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Działka o powierzchni 3700 mkw w Zielonce, gm. Gielniów skomponowana z dwóch przylegających działek ewidencyjnych 131 i 132 czeka na nowego właściciela. Nieruchomość o szerokości około 14 m i długości około 270 m otwiera przed Tobą wachlarz możliwości.

Działka – enklawa ciszy i spokoju:

Położona w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego hałasu, otulona niską zabudową i bogactwem roślinności.
Idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą i prostotę życia.
W pobliżu lasy sprzyjające spacerom i wypoczynkowi.
W sąsiedztwie przebiega Szlak Hubala – gratka dla miłośników historii.

Działka z potencjałem:

Nieruchomość nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gielniów (Uchwała Rady Gminy Nr XVII/132/2000 z dnia 27.12.2000 roku), działki są przeznaczone jako tereny rolne do zainwestowania.

Zainwestuj w przyszłość!

Ta działka to nie tylko miejsce do zamieszkania, ale i inwestycja na lata. Jej atrakcyjna lokalizacja, rozległy teren i potencjał rozwojowy czynią ją idealną propozycją dla osób poszukujących spokojnego życia w otoczeniu natury.

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia: 3700 mkw
Szerokość: około 14 m
Długość: około 270 m
Dostęp do mediów: prąd, woda, kanalizacja
Dojazd: droga asfaltowa z dwóch stron nieruchomości

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 12, co zapewnia doskonałą komunikację z innymi miejscowościami i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Bez problemu dotrzesz do pobliskich miast i miasteczek, a także do większych aglomeracji miejskich. Najbliższe miasto Gielniów oddalone jest zaledwie 3,5 km.

Komunikacja publiczna:

Zielonka jest doskonale skomunikowana z resztą kraju dzięki regularnym kursom busów. Bez problemu dotrzesz do takich miast jak Lublin, Radom, Opoczno czy Łódź.

W pobliżu:
lasy, Szlak Hubala

Skontaktuj się z nami już dziś!

Chętnie oprowadzimy Cię po działce i pomożemy Ci zgłębić tajemnice tego magicznego zakątka. Zrób pierwszy krok ku realizacji swoich najskrytszych marzeń!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre